Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lendva és környéke munkaszempo...

Lendva és környéke munkaszempontjából? Többi lent.

Figyelt kérdés

Röviden annyi a helyzet, hogy soha nem gondoltam "külföldi munkán", de volt pár ismerős kint (NémetO.) és mesélték mennyi idő alatt mennyi pénzt takarítottak meg... én meg fél év alatt, csak pár százezret...

Arra gondoltam, hogy pár hónapra kinéznék Lendvára. Merthát a közelemben van, van magyar közösség is ott, euró.

Hosszabb távra nem gondolkozom, mert egyetemre készülök gőzerővel, és már annyi pénzem van, hogy egy autót vegyek, persze használtat (Suzuki Ignis az álmom), dehát summa summárum nem lenne rossz,ha az egyetemre úgy mennék, ha lenne több pénzem, mint amennyi majd a kocsi vásárlása után megmarad. (levelezőn)

Erről mi a véleményetek? hülyeség az egész?



2017. febr. 7. 21:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!