Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek hanyadik lenne/volt?

Nektek hanyadik lenne/volt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel most teszitek le a szakmátokat vagy a sulitokat..és hanyadik sikertelen állásinterjú után mennétek gyárba dolgozni? (a pénz kell és az idő fogy)
2017. febr. 17. 11:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem olyan szakmáim vannak, hogy elég gyorsan elszipkázott a munkaerő piac :S

ha most kirúgnának, szerintem elég gyorsan lenne másik munka, de ha mégsem otthon simán kihúzom addig amíg egy önfenntartó pénz termelő weboldalt, vagy alkalmazást írok

DE ha minden kötél szakad én nem mennék gyárba dolgozni, elmennék biztonsági őrnek és éjszakánként tanulnék, fejleszteném magam...dolgoznék a saját ötleteimen...

gyárba már csak akkor mennék ha KÖZEL (nem nullán!) lennék a tartalékaim végéhez...


23F

2017. febr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Nem lennék hajlandó, inkább az utcán fetrengenék akkor ha oda jutok és nincs más lehetőség.
2017. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért a gyárban nincs állásinterjú? Felveszek mindenkit rögtön?
2017. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

én se mennék gyárba..

amúgy munkanélküli vagyok (érettségim van), fősulit nem fejeztem be...

és pár hónapja nem találok melót (sok önéletrjzot beadtam, de semmi...) :/

de ott vagyok, hogy gyárba tényleg nem akarok menni..inkább akkor boltba megyek vagy hasonló..:)

24n

2017. febr. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, boltba nem fognak felvenni, mert oda (95%) képesítés kell, vagy kereskedelmi végzettség.

Árufeltöltőnek mehetsz, arra keresnek embereket, főleg a multik.


Kérdező: én dolgoztam gyárban, és szerettem csinálni, mondjuk nekünk jó volt a csapatunk, sokat nevettünk, eljártunk melón kívül is ide-oda, segítettük egymást, és a munka is változatos volt, nem egész nap kártyát bontogattunk pl.

Egyszer kártya, aztán borítékolás, majd raklapozás... mire meguntad az egyiket, válthattál a másikra. Munkaidő fix volt, az meg, hogy pontosan mit csináltál alatta, nem volt kőbe vésve, csak ne állj meg.

2017. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
64-dikk
2017. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy akkor sem mikor meglett a szakmám, most sem mennék egyetlen egy állásinterjúra sem, pusztán feladnám a hírdetésemet és elkezdeném a munkát...

Szobafestő mázoló...

2017. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem viszont fax kiva, 64dik állásinerjú. Igen van nyelvvizsga, igen van szakma, gyakorlat. Öreg vagyok. Ezzel nem is vitatkozom.
2017. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 3 hónap lenne elhelyezkedni, utolsó hónapban már val.szeg mennék is gyárba vagy hasonló helyre, mert nekem nincs más.
2017. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Piacképes diplomám lesz, és ha nem találok vele állást itthon (vagy kirúgnak a mostaniból :D ), két hónapon belül, akkor irány külföld. Ott elmennék egy gyárba, jóval több pénzért :)
2017. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!