Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék pénzt keresni?...

Hogyan tudnék pénzt keresni? Többi lent! 13/L

Figyelt kérdés
Mielőtt mindenki nekem jönne, azelőtt elmondanám mire kéne a cash! Kicsit szeretnék önállósodni, és nem szeretném, hogy anyuék adják a zsebpénzt, mert nem tartoznak vele!!!

2017. febr. 26. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ez a kérdező akkora kamu mint egy ház. Itt még fiú volt: https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..
2017. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Tévedsz, mert a szülőnek kötelessége lenne eltartani a gyerekét, amíg az keresőképtelen. Márpedig 13 évesen még bőségesen az vagy. 15 alatt nem is vállalhatsz semmiféle munkát legálisan. (nagyon ritka kivétel, modellkedés, színészkedés hasonlók) 13 évesen senkitől nem lehet elvárni hogy "önállósodjon.

Amúgy tényleg kitalálhatnád hogy fiú vagy-e vagy lány, mert így elég kamunak tűnsz.

2017. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen nem kapsz munkát. Zéró végzettség, és még kisgyerek vagy.

A szüleid kötelesek eltartani.

Nem kell a zsebpénz? Nem fogadod el.:D

K... ka... kamu.

16/L

2017. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha faluban laksz, és van valaki, akinek segíthetsz leveleket gereblyézni, füvet nyírni, borsót fejteni, stb., azért kaphatsz kb. egy ötszázast.

A szüleid mondták, hogy nem adnak több zsebpénzt, esetleg ez a büntetésed, vagy te találtad ki, hogy neked nem kell több?

Szép és jó, hogy dolgozni akarsz, erre 15 éves korodtól lesz lehetőséged nyáron, és 16 éves korodtól iskolaidőben is. Bár én úgy vettem észre, hogy vidéken nem nagyon vesznek fel iskolaidőben középiskolásokat, inkább fősulisokat alkalmaznak, ha vannak, szóval marad a nyári szünet.

2017. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!