Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Huszonévesen takarítás?

Huszonévesen takarítás?

Figyelt kérdés

jött egy lehetőség, hogy külföldre mehessek takarítani, 27 éves egyedülálló nő vagyok, örültem is neki, hisz jóval több pénz.

egyik ismerősöm megjegyezte, hogy jól meg gondoltam, hogy ilyen fiatalon takarítani akatrok...gondolom arra célzott, hogy ciki. szerintetek?



2017. márc. 7. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm így ment Németországba, takarítani, aha...1 hónapig dolgozott, fizetését nem kapta meg, és még elment dolgozni az útlevelét is elvették meg a pénzét a szállásáról. Aztán elég hosszú a sztori de hazakerült nagy nehezen...de segítséggel.
2017. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Cikinek nem ciki, aki szerint meg az, az egy sznob. Inkább azokra a hátulütőkre figyelj, amiket #1 is írt.
2017. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én egy ismerősömhöz megyek, aki már 8éve ott van. :)
2017. márc. 7. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne az életcélod legyen a takarítás, de pár évig pénzt gyűjteni, világot látni, nyelvet tanulni jó. Ha nagyon jól megtanulod a nyelvet, már az nyereség. Mert ha hazajössz, egy biztos nyelvtudással már nem takarítani fogsz. Ne másokra hallgass, gondold végig, neked mi a jobb.
2017. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is takarítóként dolgozok. Szerintem nincs benne semmi gáz. Bár, egy forgalmas bevásárlás központban azért nem lennék.. De ez is egy munka, valakinek meg kell csinálnia. És akármennyire furán hangzik, valaki ebben is örömét leli.

20/F

2017. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem ciki takarítani, csak az nem megfelelő munka. Ha az a célod hogy kimész, megtanulod a nyelvet aztán ott maradsz, akkor kezdésnek kiváló ( elvégre nyelvtudással már máshol is el fogsz tudni helyezkedni ). Ha hazajössz, akkor sem jársz rosszul, mert ha jól bánsz a pénzzel, még félre is tudsz rakni.

Ellenben figyelj a hátulütőkre: biztos-e a hely, lesz-e szállás vagy magadnak kell megoldani, illetve hogy mekkora a fizetés HELYI VISZONYOKHOZ KÉPEST, mert például egy németországi 1000€ forintba átszámítva soknak számít, csakhogy ott drágább az élet is ( egy egyedülálló embernek Németországban ha magának kell megoldani mindent - szállás, utazás, étkezés, stb - akkor 1000€ nem valami sok ).

2017. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés otthon mit dolgoznék. Ha megélek a fizetésemből, jól érzem magam a munkahelyen, akkor nem mennék. Lehet, hogy csábítóan hangzik az 1500 Euro (hasra csaptam, nem tudom mennyi a fizetés), de külföldön minden drágább, így nem feltétlenül maradna annyi, hogy megérné. Ezt is vedd figyelembe.
2017. márc. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Előttem leírták amit én is hirtelen gondoltam.

Végül kimentél? És hogy sikerült?

2018. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!