Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkáltató beszámoltathat...

Munkáltató beszámoltathat hétvégi munkaidőn kívüli tevékenységemről? Írásban?

Figyelt kérdés

Munkahelyen a munkaidő kizárólag h-p. De bejött vmi extra munka és a főnök kitalálta hogy behívja az embereket szombatra is. Az utolsó pillanatban pénteken végigtelefonálta a bandát hogy szombaton jöjjenek. De azzal szembesült hogy többen közölték vele hogy bocsi szombat nem jó mert család telek más meló stb szóval nem jönnek.

Erre agyvérzést kapott és kitalálta hogy ezentúl mindenki írásban 1 héttel korábban le kell adja mit fog csinálni szombat vasárnap. És majd ő eldönti hogy mehet-e a telekre meg a vidéki rokonhoz az illető mert ha meló várható akkor nem mehet…

Írásban a hétvégémet…

Mi köze hozzá mit csinálnak a dolgozók hétvégén ami nem is munkaidő?

Mi ez óvoda vagy rabszolgatelep vagy mi?

Ki mit szól ehhez?


2017. márc. 11. 09:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ne szórakozz már... Semmi köze hozzá...
2017. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Azonnal felmondanék, és bíróságra vinném a dolgot.
2017. márc. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Leadod neki a tervezett programot: "házaséletet" élünk!

Köze???

2017. márc. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Már hiányoztál. :) Holnap is e tájban vagy várható? Úgy húzom az órám! :D
2017. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
A munkaügyis kérdező újabb 1000+1-edik kamu sztorija...:)
2017. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem kamu, ezek a családi kiskakasok sok mindent megengednek maguknak. Voltam ott négy évig, megbecsültek meg minden, de sokszor "be lettünk rángatva". Akkor még nem volt gyermekem, terhelhetőbb voltam.
2017. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én se értem miért kamuzzák le ezt.

aki nem hiszi ezeket az az életben nem dolgozott még magyar kkv-ben. Ott van ilyen meg még iylenebb is minden szemétség mocsokság amit csak el lehet képzelni. Nem véletlen az állandó munkaerőhiány.

2017. márc. 11. 12:49
 8/13 anonim ***** válasza:

Szokásos munkaügyis kérdező, de ma vettem észre hogy már csináltál másik accountot hogy válaszolj magadnak hogy ez nem kamu.

Szánalmas....

2017. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Következő kamu kérdésötlet:


A főnököm kitalálta, hogy mostantól rendszeresen kölcsönkéri a házas dolgozók feleségeit. Van ehhez joga?


:O :D

2017. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Valaki itt az orrom alá dörgölte hogy mihez van joga egy főnöknek? Amihez a dolgozók hagyják... teljesen igaz. hát akkor válaszold meg magad a kérdésed adott munkahely viszonylatában.
2017. márc. 12. 18:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!