Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakmában lesz érdemes...

Milyen szakmában lesz érdemes elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Számitástechnika és mérnöki kilőve.

Én 3 munkára gondoltam.

1. Erdészeti(sopron): egy emelt éretségi tantárgy kell

Biosz kötelező, matek/ fizika közül lehet választani egyet a felvételihez


2. Orvosi(szeged de ebben nem vagyok bizzos): két emelt éretségi tantárgy kell.

Biosz kötelező, fizika/kémia közül lehet választani


3. Edzői(budapest,tf):

Ezekre nem tudom a követelményeket


Erre a 3 ra gondoltam. Most 10. Es vagyok és áprilisban kell felvenni a faktokat amiket jövöre kezdünk. Emelt biosz,fizikára gondoltam.

Melyik szakmában kéne elhelyezkednem? Melyikkel vihetném többre illetve melyik szakmának melyik szakával?

Német/angol nyelvet felső fokon meg szeretném tanulni de ez normális oktatás hilyán csak nehezen fog menni és sok pénzel amit tanfolyamokra illetve cserediákságra fogunk költeni.

Melyik érné meg jobban?


2017. márc. 27. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi a legjobb ezek közül, de aztán legyél maszek.
2017. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az orvosit ajánlanám. Egyrészt mert az ma M.o-n (szerintem)hiányszakma, más részt külföldön is könnyen el tudsz helyezkedni. De te érzed, hogy neked melyik tetszik igazán.
2017. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdés, egyértelműen az orvosi pályát választanám a helyedben.


Az edzőt én elfelejteném de gyorsan... manapság mindem második hülyegyerek okjs személyi edző...

2017. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Személy szerint az erdészeti áll a legközelebb hozzám. De igazábol nem tudok dönteni. Miért jobb az orvosi mint az erdészeti? Erészeti után el lehet helyezkedni? Azt hallottam h ausztriába és németországban jól keresnek. Orvosok pedig kb semmit ha nem a legjobb szakember
2017. márc. 27. 23:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a doki is választott szakágtól függ.

pl leszel nőgyógyász,lesz magánpraxisod,egy ügyfél 20-30 perc/10-15ezer,szülésnél meg ha te vezeted le,dobálják hozzád a 100-150ezreket.

ha meg külföldre mész akkor ilyen sunyi hálapénzek nélkül is millió felett keresnél,de ha kiszámold,hogy rendelsz magánban heti 3x,meg levezetsz 3-4 szülést hetente,akkor mekkora kasza van benne.

2017. márc. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!