Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 7 hónap alatt találtam viszony...

7 hónap alatt találtam viszonylag jó munkahelyet?

Figyelt kérdés

Előtte is dolgoztam de csak rövidebb ideig, szóval a legutolsó hosszú munkaviszonyom óta 7 hónap telt el, még ha volt is kisebb megszakítás. Vidéken élek. Szerintetek mennyire számít ez hosszú időnek? Voltatok hasonló cipőben hogy nem akart akadni semmi jó? A családban állandóan győzködtek, hogy lesz jobb de én már kezdtem feladni de végül is ennyi idő kellett hozzá.


Kicsit örülök is, optimista is vagyok viszont remélem a jövőben ha oda kerülne a sor akkor nem fog ennyi időbe tartani. Én kiváltképp rosszul éltem meg ezt az időszakot nem is a pénztelenség miatt hanem teljesen haszontalannak éreztem magam a társadalomban.



2017. ápr. 4. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kapkodtad el... :)

Én most vagyok hasonló cipőben, de addig elvállaom a rosszat is, hogy megtudjak elni.

2017. ápr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ősz után kezdtem keresgélni, nem nagyon akadt. Fizikai munkából sem volt sok, igazán rossz fizikai munka akadt végül, de ott felmondtam 1 hónap után. Márciusban több interjún voltam, mint az előző fél év alatt, de szerintem annak is köszönhető hogy voltak jobb munkák és volt mire jelentkezni.
2017. ápr. 4. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy év telt el, a köztes időben alkalmi munkák akadtak (rendezvényelőkészítés ilyesmik).
2017. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem tíz hónapba telt, mire munkát találtam.
2017. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!