Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megtudták, hogy voltam másik...

Megtudták, hogy voltam másik munkahelyen jelentkezni lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
5 éve dolgozom egy cégnél,már nagyon elegem van sok mindenből.Megérett a dolog arra,hogy munkahelyet váltsak.Egy kisvárosban lakom,mindenki ismer mindenkit.A főnököm barátja pont látott,ahogy beszélgettem a kiszemelt új munkahelyemen,az ottani főnökkel,sőt azt is látta,hogy odaadom neki az önéletrajzomat.Mostanra már valószínűleg az egész város tudja,hogy voltam jelentkezni.Amúgy azt mondták,hogy egyelőre nincs felvétel,majd szólnak ha lesz.Kérdésem az lenne,hogy származhat-e ebből valami bajom?

2017. ápr. 11. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez csak emberileg számít.

Törvényileg vagy ilyesmi nem számít.

2017. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alain Delon ***** válasza:
33%
Magyaréknál könnyen lehet belőle bajod, főleg, ha azt írod, hogy eleged van már sok mindenből. Piszkálódás, kötekedés célpontja lehetsz.
2017. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nálam dolgoznál, én a hasonló szituban elkezdenék keresni a helyedre.....

Felvenném, beletanulna... igy mire mész el lesz helyetted ember...

2017. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nincsen hozzá semmi köze. Kivève ha hirtelen akarnál kilépni.
2017. ápr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerve a magyarországi cégeket, nem tartom kizártnak, hogy keres is rögtön a helyedre valakit, akár a hátad mögött ezzel visszaadva, hogy te is a háta mögött pályázgatsz.
2017. ápr. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Embertől függ. Nálunk pl. ilyen szempontból kulturáltak, akkor is, ha nem az ő hibájukból keres vki munkát, akkor is, ha igen.
2017. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!