Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes munkakölcsönző cégen...

Érdemes munkakölcsönző cégen keresztül elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Épp munkakeresésbe vagyok és ez a lehetőség is felmerült.

2x voltam általuk dolgozni de mindkétszer az lett a vége hogy lehúztak pénzzel és ezért nem tudom megpróbáljam-e mégegyszer ezt a lehetőséget. Akinek van mostanság ilyen tapasztalata írja le.(Budapesti cégekről beszélek)


2017. ápr. 13. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
úgy tudom nem véletlen,hogy az ennek a szakmának a gúnyneve-rabszolgakereskedő
2017. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A hirdetésükben tök jó a munkaidő és a pénz is,akkor csak szemfényvesztés az egész?
2017. ápr. 13. 18:16
 3/17 anonim ***** válasza:
Persze. ha azt írnák, hogy gyere dolgozni, mi kiközvetítünk, aztán a pénzednek legalább a felét lenyúljuk, a kutya sem menne oda.
2017. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De ahogy én látom így sem megy hozzájuk senki.

Van egy cég aki levette a saját karrier oldaláról a raktárosi munkát és kölcsönző hirdeti azt. Magyarul akkor azt mondjátok hogy hanyagoljam?

2017. ápr. 13. 18:25
 5/17 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük szerintem, hogy lenyúlnak e a fizetésedből x összeget. Voltam egy toborzáson nemrég, a munkaközvetítő emberei azt mondták, igen hallani vélik ők is hogy lenyúlják a kölcsönzők a pénzedet, de ők nem.

Voltam olyan közvetítőnél aki pl. a szállást annak fejében biztosította volna, hogy a túlóráiddal fizeted meg, ő sem titkolta el.

2017. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
* és voltam egy másik közvetítőnél is, aki kapásból azzal indított, hogy a fizetés minimálbér, ebből már nincs mit lenyúlni xd
2017. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Amit én néztem ott azt írták hogy 150-180 ezer nettó fizetés raktárosként.

Nem tudom ez mennyire hihető.

De csak azért mert én gyorsétterembe voltam általuk annyi szerencsével hogy engem a gyorsétterem átvett saját állományba.

2017. ápr. 13. 19:08
 8/17 anonim ***** válasza:
Mondom, kérdezd meg, tiszta sor, mondja az arcodba bele a frankót. Esetemben arra is volt példa, hogy valaki felhívott egy cégtől, mondott egy órabért, mikor egy közvetítőn keresztül mentem volna ugyanoda ők megint más órabért mondtak, sokkal kevesebbet persze.
2017. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A kölcsönző nem arról híres hogy megfizessen..

Csak gondoltam hogy így 2017-be másképp működnek de amint látom nem.

De nekem egyszer egy ismerősöm azt mondta hogy a munkakölcsönzők semmit sem érnek.

Valahol igazuk volt ezért sem próbálkozom/próbálkoztam náluk megint.

De mostanság egyre jobban terjed el az hogy elmész interjúra és közlik hogy jelezz vissza nekik és majd ők is visszajeleznek hogy mi lett a döntés,kész vicc,amolyan időhúzásnak érzem ezt..Én voltam raktárosi állásinterjún és megkérdeztem azt hogy mi alapján választ erre a válasz az volt aki a legmegfelelőbb..xD

Magyarul nem akarta azt mondani hogy boccs de pofára megyünk.

2017. ápr. 13. 19:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Jelentkezz az állásra, ha téged választanak, írnak szerződést nem (?) ott szerepelnie kell a fizetésnek is, ha elfogadod aláírod, ha nem akkor nem írod alá.
2017. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!