Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyek azok a munkakörök,...

Melyek azok a munkakörök, amelyeket egy idő után már nem igazán vállaltok be és miért?

Figyelt kérdés
Köszönöm a komoly válaszokat.

2017. máj. 13. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Atomerőműben fűtőelem cserélő munkás
2017. máj. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy gyárban ajánlották fel a "csoportvezető támogató" pozíciót. Azért nem fogadtam el, mert a csop. vezek helyett kellett volna dolgoznom kevesebb pénzért.
2017. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

bármi, ami a felelősséghez képest alacsony fizetéssel járna.


csoportvezető se lennék, mert nem kezelem jól az embereket.

2017. máj. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En azert mert alacsonyabb vegzettsegu es beosztasu munkatars tobb fizetest kap
2017. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor felhívott egy fejvadàsz, pár éves önéletrajzom volt nála, de már abban is egyértelműen senior pozícióban

Ajánlott egy egyértelműen junior pozíciót, udvarias voltam nem röhögtem ki, kérdezte a bérigényem, megmondtam....azt mondja, hát az kicsit sok, 150nel gondolt kevesebbre a munkáltató, udvarias voltam, köhögésnek álcáztam a röhögőgörcsöt

2017. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lovász. Most a fizetéstől tekintsünk el,meg a bejelentéstől. :)

Azért nem tudnám egy idő után csinálni (nőként) mert előbb utóbb szeretnék gyereket,és azt terhesen ,azután kisgyerek mellett nem lehet csinálni. Röviden ennyi.

2017. máj. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 health visitor ***** válasza:

Bármilyen telefonos munka-diákként elmegy egynek, de felnőttként nem bírnám csinálni.

Vendéglátás- esti órákat szeretem otthon tölteni.

Gyári munka- 3 műszakot vinni évekig elég nehéz lehet. Bár csak diákmunkaként dolgoztam műszakban, felnőttként már erre nagyon nem vágynék.

Hostess munka-állandó jópofizás szintén elmegy tiniként, de főállásban a hideg ráz tőle.

2017. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Műszaki felsőfokú végzettségem van, volt egy idő nem vettek fel sehova, de egy helyre felvettek villanyszerelő beosztásba.


2 hónap múlva léptem le, kisebb fajta káoszhangulat alakult ki a cégnél, bár nem csak emiatt.

2017. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mosogatás hétvégén is nyitvatartó étteremben, főleg kínaiban.
2017. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármi olyan, ahol ügyfelekkel kell foglalkozni. Műszaki végzettségem van és nem bánok jól az emberekkel.
2017. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!