Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beadtam a Jelentkezésem a...

Kisstoncsi kérdése:

Beadtam a Jelentkezésem a miskolci Takata-ba. Mennyi idő a leforgása annak hogy eljussunk odáig hogy munkába álljak? (napokban vagy hétben)

Figyelt kérdés

Teszttől nem félek.Jelenleg hány órás a munkaidő?

Köszönöm előre is :)


2017. máj. 18. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Én operátori munkakörre jelentkeztem.

Sikeres teszt írás után megkérdezték mikor tudok kezdni,

2 héttel későbbi időpontot adtam meg.

4 műszakos munkarendben voltam, mert a bejárást csak úgy tudtam megoldani. Lehetett volna menni amúgy 3 műszakban is.

2017. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Profession.hu-n jelentkeztem hozzájuk nagyon jó lenne mert irtó közel van a lakhelyemhez. tegnap elküldtem nekik az önéletrajzomat arra lennék leginkább kiváncsi mennyi idő mire feldolgozzák az adatokat mikor hivnak tesztirásra . Ott a tesztet egyből kijavitják és megmondják sikerült e mikor tudnék kezdeni.?köszi
2017. máj. 18. 07:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Én e-mailben jelentkeztem, másnap telefonáltak is.

A tesztírás után egyből kijavítják a teszteket, akinek sikerült, azok maradnak és egyenként behívják őket személyes elbeszélgetésre. A végén megkérdezik mikor tudnál kezdeni, illetve adnak időpontot adat egyeztetésre, orvosi alkalmasságira.

2017. máj. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szuper ezt akartam tudnihogy kb mennyi idő mire visszajeleznek köszönöm válaszod :) akkor mára legkésőbb holnapra már várhatom a visszajelzést!

Köszönöm Szépen!Szép napot!

2017. máj. 18. 10:20
 5/8 anonim válasza:

Akitől csak megkérdezték az interjún mikor tudns kezdeni viszont annyit mondtak hogy 1.5 héten belül értesítik,mivel meg kell beszélnie a feletteseivel hogy van melyik területen van üresedés?

(Konkrét álláshirdetésre jelentkezett)

Számíthat még rá hogy szólnak?Vagy ez a lekoptatós szöveg?

2018. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Operátornak adtad be? Mert az elektronikára mindig kell az ember..meg légzsák bőrözésre.nekem anno helyben megmondták hogy sikerült e a teszt.
2018. márc. 23. 00:33
 7/8 anonim válasza:
A teszt sikerült mondták az interjún.
2018. márc. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igen operátornak,csak furcsa hogy valaki már ment papírokat intézni az imterjú után..többséget 1.5 héten belül értesítik hogy van e hely "itt és ott"..
2018. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!