Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodai munka, diákmunka?

Irodai munka, diákmunka?

Figyelt kérdés

Rengeteg irodai állást hirdetnek diákszövetkezeten belül... Nagyon gondolkodom azon hogy menjek e. Kicsit félek ezektől a feladatoktól. Mit szoktak csinálni az irodai asszisztensek? Fénymásolás, scannelés, és még? Milyen ruhában kéne lennem? Attól is parázok, hogy esetleg valamit elrontok... tudom, biztos elmondják hogy mit hogy kell, de lehet kicsit égő, de sosem scanneltem, fénymásoltam... félek hogy elrontom, vagy elfelejtem. Szóval nem tudom mennyire lennék alkalmas erre a feladatkörre. Olyan emberek is mehetnek oda, akik semmit nem értenek ezekhez?


15/L


2017. jún. 12. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mehetnek olyanok is, de 15 évesen nem dolgozhatsz legálisan, úgyhogy szerintem van még egy éved, hogy rákészülj a dologra.
2017. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. De, lehet legálisan! Nyári munka van 15 éves kortól.
2017. jún. 12. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Fénymásolás, scannelés -- 1 gombnyomás. Csak oda kell figyelni, és minden rendben lesz. 15 éves kortól szülői engedéllyel lehet dolgozni.
2017. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!