Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Neked megérne a háziállatod...

Neked megérne a háziállatod pár nap kiesést munkából?

Figyelt kérdés

Én nem voltam pár napig dolgozni, így is tele vagyok szabadsággal még, ez olyan helyzet hogy előrébb való az állat.

Eltűnt a macskám, jobban mondva a család figyelmetlenségéből adódóan elszökött, most reménykedünk hogy elő kerüljön, viszont az elszomorító hogy az emberek nagy része leszarja az állatokat, ha nem kimondott állatbarátról van szó, volt aki azt mondta "oszt ezért nem jöttél dolgozni?" Akkor majdnem összetörtem az orrát.


Szomorú dolog hogy az ember előrébb képzeli magát mindennél és még saját magánál is, és ha azt mondják egy ilyennek hogy nekem olyan az állat mint a gyerek, akkor meg értetlenkednek, pedig elmúltam már 24 éves.


2017. jún. 19. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a macskám megérne.
2017. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én együtt érzek veled, megértelek, viszont sokan nem főleg egy munkahelyen, ahol még az is szálka a kollégák szemében sokszor, ha a gyerek miatt marad otthon valaki.

Máskor célszerűbb kitalálni valami más indokot. Pl. Hasmenés.... Egy-két napra képes kikészíteni bárkit. Persze abba is bele köt, aki nagyon akar, de bizonyítsa az ellenkezőjét....

2017. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azzal kerestetném meg, aki hagyta megszökni.
2017. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akinek nincs állata, az nem mind érti meg... (Nekem sincs, de én megértem, mert nagyon szeretnék egy cicát.) Remélem, sikerül megtalálni.
2017. jún. 20. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szóltak be már emiatt.. Elkértem magam pár órára, hogy visszavigyem kontrollra a nyuszimat aztán keményen megkaptam, hogy miért kell vele úgy bánni mint egy gyerekkel? Lehet, hogy nem gyerek, de ő is egy élőlény akinek ugyanúgy fájdalmai vannak mint egy embernek ha beteg. Nem szeretem ezt a hozzáállást. Persze ha a gyerekkel van valami nekem azonnal ugranom kell hogy a kollégám otthon maradhasson..
2017. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 munkahelyen ha gyerektelen vagy, akkor nincs életed a melón kívül, nem tudtad? :D
2017. jún. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:'D De sajnos már egy ideje rájöttem.
2017. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem rugalmasak ilyen téren. Egyszer arra keltem, hogy a macskám sugárban hányik mindenhova, és telefonáltam főnökömnek, hogy el kell vinnem a kórházba, különben meghal, és kérem engedje meg, természetesen túlórában ledolgozom a késést, és azt mondta persze semmi baj. De nálunk tényleg nagyon rugalmasak, egyik férfi például rendszeresen edzeni jár reggel, ezért jár később, és az se zavarja őket. Ilyenkor persze annyival tovább marad bent.


Ha szigorúak lennének, valószínűleg hazudnék valamit, ha fontos, mint pl a fenti esetben, ahol muszáj volt orvoshoz vinni.

2017. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!