Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kihez forduljak ebben az esetben?

Kihez forduljak ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A helyzet: adott egy járási hivatal, ahova sokat járok ügyeim miatt, van egy nagyon kedves ügyintéző, de mostanában a légkör megváltozott.

A főnöke nagyon rászállt, állandan szekállja, még az ügyeim intézése közben is ott szövegel. De a kedves ügyintéző eddig nem szólt vissza semmit, legalábbis előttem nem. Egyszer az ügyintézőt munka után láttam könnyes szemmel haza sétálni, megkérdeztem mi a gond. Nem akarta elmondani, de végül csak főnök választ kaptam. Hogy lehetne elintézni őt, nagyon zavar hogy mindenkit szekál. Annyit tudok hogy nem ő a hivatalvezető.



2017. jún. 21. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lenne okos beleszólnod és nem is lehet neked.


Te ügyeket jársz oda intézni, az illető ember nem a te főnököd.


Ha az őt alkalmazottait zavarja akkor szólnak neki vagy akár fel is mondhatnak.


Te neked az a lényeg az ügyeid el legyenek intézve, ebbe szerintem na avatkozz bele, az illető főnök és alkalmazottai dolga milyen legyen a viszony köztük, te egy sima ügyfél vagy.

2017. jún. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Munka után követni kell, egy sikátorban pedig zsákot a fejére és jól összeverni.
2017. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, hogy miért csinálja? Mi zavarja ennyire? Vedd egy kicsit pszichoterápia alá
2017. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ügyeid intézése közben pattog, akkor "csapd le", mármint igazítsad helyre viselkedését, mert segítesz neki különben, ha neki nem megy magától.Magyarul égessed be mindenki előtt.

Persze, ez lehet kihathat ügyeidre, így mérlegeld előtte e tettet.

2017. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!