Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyik barátnőmet nem jelentett...

Egyik barátnőmet nem jelentették be és 75 ezres adótartozást csináltak neki?

Figyelt kérdés

A keresztanyjánál dolgozik már 2 éve és nem jelentették be.

Aztán kb fél éve megtörtént a bejelentés de pénteken jött neki egy levél hogy 75 ezres tartozása van.

Ilyenkor ezt kinek kell fizetni?


21/L


2017. jún. 25. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
ha valahogy be tudja bizonyitani hogy dolgozott es hogy atvertek akkor nem neki kell kifizetni, ha ezt nem tudja megtenni akkor a nav ezt rajta fogja kovetelni hiaba mondja ő hogy dolgozott nem fogjak elhinni sajnos.
2017. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
egyebkent ezert erdemes mindenkinek ugyfelkaput csinaltatni a navnal mert ha belepsz az ugyfelkapuba ott meg tudod nezni hogy be vagy e jelentve vagy sem.
2017. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Nav-nak kell befizetned a 75 ezret.

Mondjuk mindenhogyan sántít a sztori, feketén dolgozott, lebukott, ennyi. Az adóbevallást 2 éve ki csinálja meg neki, ő erről semmiféle papírt nem szokott kapni, nem hiányzott soha, hogy nincsenek hivatalos papírok ? xd

2017. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor persze megy a rinya amikor fizetni kell, aztán mutogat egyik a másikra, nem kell az álszentet játszani, fizessen szépen a barátnőd.
2017. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bő 10 en éve ( 15 kb ), Én a " TB " hez bementem. Ügyintézőnek nyújtottam a betegkártyát taj számot. " Szeretném tudni be vagyok e jelentve "?? Alá kellett írnom egy nyomtatványt hogy az én kérésemre nézett be az adataimba...

Mázlija volt a vállalkozónak, be voltam. Illetve nekem is.

Szerintem a saját érdekünk, hogy utána nézzünk.

Írta valaki az ügyfélkaput, akkor ott.


Van 1 kérdés : Ha nem fizettek utána semmit hogyan hogy az orvosnál nem bukott ki a dolog : Nem biztosított..

2017. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!