Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az interjú elején erre mit...

Az interjú elején erre mit kellene mondani?

Figyelt kérdés
Eddig interjúkon az volt az első utasítás, hogy meséljek magamról valamit, ami nincs benne az önéletrajzomba és a motivációs levelembe. Mit kellene mesélnem? Mindig olyan hülyén érzem magam, ez a rész olyan döcögős, nehezen megy...
2017. jún. 26. 14:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én visszakérdeznék, hogy pontosan mire kíváncsi velem kapcsolatban?
2017. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
Nyilván sablonszöveget kell többnyire. Szereted a kihívásokat, szeretsz fejlődni és olyan sportokat preferálsz ahol csapatjátékos lehetsz.
2017. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora hülyeség. Amit érdemesnek tartok elmondani magamról, úgyis benne van az életrajzban meg a motivációs levélben. Én tuti visszakérdeznék, hogy mégis milyen területről meséljek neki bővebben, mire kíváncsi? Mert nyilván nem fogom neki elmondani az életemet kicsi gyerekkoromtól kezdve.
2017. jún. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nekem ma volt a harmadik interjúm kis időn belül, ahol ezzel indítottak...
2017. jún. 26. 14:41
 5/20 anonim ***** válasza:
35%

Persze ketteske, remek ötlet, egyenes út az örökös munkanélküliség felé.

Nem kell olyasmit mondanod, ami nincs benne a motivációs levélben, hiszen ha kicsit is foglalkoztál vele és nem csak sablon szarságokat írtál bele, akkor abban leírtad, miért érdemes téged választani. PErsze az emberek 99%-a szarik erre, tudom.

2017. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
1%

Én ilyenkor szépen felállnék, megköszönném a lehetőséget, és elballagnék..

A jó édes anyukájánál kíváncsiskodjon. Azért mindennek van határa! Az a baj, hogy a sok idióta hozzászoktatta az interjúztatókat ahhoz, hogy be vannak kakálva, és nem mernek a sarkukra állni és nemet mondani!

Ha mindenki így tenne és nem lennének a kakások, akkor ez a jelenség is rövid úton megszűnne!

2017. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
14%

#5


A HR-esek alapból elmebetegek és antiszocok úgyhogy bármi előfordulhat. Jobb ilyenkor kliséket használni.

2017. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
11%
állásinterjún bemutatkozáskor iskolai végzettséget kell magyarázni meg mivel foglalkoztál eddig, ennyi.
2017. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

...az iskolai végzettség is benne van az önéletrajzomba úgy ahogy az eddigi munkáim is.


Azt kérik, meséljek magamról olyat AMI NINCS BENNE az önéletrajzba és a motivációs szövegbe...

2017. jún. 26. 15:16
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ez rendszeresen az instrukció, mert szeretnének megismerni. Nem csak arra kíváncsiak, hogy szakmai szempontból miért vagy idevaló, hanem arra is, hogy mennyire vagy nekik szimpatikus, milyen világnézeted van, hogyan beszélsz önmagadról, el tudják-e képzelni a személyiségedet, mint kollégát. Én ilyenkor néhány mondatot mondok az életemről, amik nem önéletrajzba való dolgok: testvéreim, házi állatok, milyen hobbikat űzök.


Vagy lehet valami nagyon frappánssal indítani, pl. elmeséled a napodat addig... Mit reggeliztél, mivel jöttél az interjú helyszínére, hogy találtál ide stb. :D

2017. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!