Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi tortenik ha dolgozok egy...

Mi tortenik ha dolgozok egy napot a gyarban es aztan soha tobbe nem megyek?

Figyelt kérdés
hetfon kezdek sajnos azt se tudom pontosan mit kell csinalni, ha nehez lesz vagy nagyon szar akkor en kedden mar be se megyek szerintem, ebben az esetben mi tortenik??mert szerintem magukra vessenek amiert nem voltak kepesek megmutatni a munkat a felveteli napjan, nehogy mar az ember el tudja donteni akarja ezt a melot vagy sem, szoval ha szar lesz akkor megerdemlik szerintem ezt.

2017. júl. 1. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztál egy napot és soha többé nem mész.
2017. júl. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akár végig se dolgozd a hétfőt.
2017. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2017. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Biztos nagyon megszeppennek, aztán mélyén magukba néznek, hogy mit ronthattak el, amiért elvesztettek egy ilyen kiváló munkaerőt.
2017. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Jót nevettem.
2017. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Milyen munkára jekentkeztél?

Vege a sulinak es a megszeppent diák kirepül a felnött eletbe.... 😁 cuki 😁😁

2017. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, ismerem ezt a szar érzést. Fiatalon én is dolgoztam gyárban vagy 2-3 évet. Ha jó társaságot fogsz ki (ilyen is van), nem lesz olyan rossz, de gyökeret ne eressz. Vár még rád egy jobb meló, hidd el, nekem is eljött.
2017. júl. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Minden gyárban egy napot maradsz majd az lesz, mert az első napok mindenhol szrok.. aztán még sz.arabb :D De legalábv pasz fizut
2017. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor arra az egy napra kifizetnek.

Ha diákszövetkezeten keresztül vagy akkor nagyobb sz*opás, mert általában ha elvállalsz valamit és nem 3 napon kívül mondod le akkor a diákszövetkezet kemény pénzeket levon.

De alapvetően próbaidőn belül indoklás nélkül bármikor ki lehet lépni. Attól amit ledolgoztál jár neked.

2017. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Dicsak á Buksi, de vagány, rágjalak meg, miêrt nem kérdezted meg a vezérigazgatót a munkafolyamatról.
2017. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!