Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnök ugye nem sértődhet meg,...

Főnök ugye nem sértődhet meg, ha beállítom, hogy ne lássa a bejegyzéseimet?

Figyelt kérdés
Be kellett jelölni Facebookon, mert van hozzá kapcsolódó feladat (kezelem egy adott cég Facebook oldalát is), de nem akarom, hogy lássa a bejegyzéseimet. Láttam, hogy van ilyen, hogy korlátozott ismerősök. Ha ide beteszem, tényleg nem látja a jövőbeli megosztásaimat? A múltbeliek nem zavarnak, azt már úgyis megnézhette, ha akarta ennyi idő alatt (már egy hete ott vagyok), de nem akarom, hogy mindent lásson. Egyrészt ez tényleg letiltja, hogy ő lássa a dolgaimat, vagy csak nem adja ki neki a hírfolyamba? ha az adatlapomra megy, akkor se látja, ugye? Másrészt ugye nem kérheti számon?
2017. júl. 4. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Sose értettem az ilyen titkolózósdit, amikor ott vagy elvégzed a dolgodat, munkaidő végeztével, és azon kívül mit számít hogy mit osztasz meg, vagy mi az érdeklődési köröd? Ahol már egy felettestől félni kell, vagy az alkalmazottnak van takargatni valója, rá kéne jönni hogy nem az a megfelelő munkahely.


Nekem tucatnyi felvételem van archívumba, illetve facebookon is közzétéve ahol egy kerekezek főúton motorral, meg bőven 200 felett megyek országúton, mégse rejtegetem ezeket mert van aki ilyen videókat szeret nézni.


Ha ocsmányul veszekszik kommenteken keresztül két ember az pedig szintén a saját szégyene valakinek.

2017. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tartozik minden rá, és kész, másokra viszont igen.
2017. júl. 5. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Soha se látja, akkor se, ha az adatlapodra megy. Ha valamit mégis meg akarsz vele osztani, akkor bármikor átállíthatod, és ha az adatlapodat nézed, a borítóképen lesz egy lenyíló menü, ott egy olyan, hogy "megtekintés, mint...", beírhatod a nevét, és tudod ellenőrizni, hogy jól csináltad-e, mit lát, ha rámegy az adaptlapodra.

De amúgy nagyon érdekel, hogy mit akarsz megosztani, amiről ennyire nem akarod, hogy tudjon? :D

2017. júl. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi csúnyát, és nem is konkrét dologra gondoltam, csak általában. Nem kell mindenkinek mindent tudnia a munkahelyemen. Viszont a neten utánanéztem, mielőtt feltettem a kérdést, és ott az volt, hogy amiről azt akarom, hogy ő is lássa, az legyen publikusra állítva. De akkor meg mindenki látja, nem? Az is, aki nem ismerősöm? Vagy ez másik publikus kategória?
2017. júl. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!