Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban lehet mondani, hogy...

Valóban lehet mondani, hogy nem csinálok semmit?

Figyelt kérdés

Nejemnek fodrászata van, illetve egy webshopja.

1 éve munkanélküli lettem olyan értelemben, hogy nem foglalkoztat más munkáltató. Csak a nejemnek segítek.

Az én ötletem volt a webshop, amit nemrég kezdtünk. Ő intézi a rendeléseket. A banki ügyek egy részét ő, a másikat én. A nagykertől ő intézi a beszerzés azon részét, hogy kiválasztja a termékeket, fizeti, ha gond van reklamal, stb. Én hozom el a telephelyre a posta pontról, majd én szallitom ki a termékeket a vásárlóknak. Nyilván nem kell messzire gondolni, városon belül, amúgy postázom.

Mostanában a szalon is pörög, sokat jár le dolgozni, szerencsére az üzlethelyiség itt van 20 méterre. Miközben bent van én vigyázok a picire.

Közben próbálok egy 4 órás reszidos munkát keresni, ez még beleferne, de nem találok.

Viszont a feleségem szerint nem csinálok semmit, naplopo vagyok.

Nyilván ő többet dolgozik, de azért én se pihizek csak egész nap.

Szerintetek igaza van?



2017. júl. 10. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Sok mindent nem ért volna el nélküled, de igaza van.
2017. júl. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Persze a nőnek mindig igaza van.... ha fordított lenne a helyzet, akkor is Te lennél a semmire kellő, hiába dolgozod ki meg a beled is, mert hát a nő a picire vigyáz....
2017. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy hétig ne segíts neki, intézzen ő mindent...

Azt jól teszed, hogy nem exponálod magad, elvégre feketemunkát végzel.

2017. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végülis ha jól megy az üzlet akkor tényleg nem érződik meg, hogy te mennyit dolgozol vele. A helyedben kiszállnék egy hétre, aztán mikor kezdődnek majd a problémák, akkor rájön, hogy nem csak egy naplopó vagy.
2017. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Csak az nem talál munkát, aki nem akar dolgozni, vagy válogatós. Szerintem valahol igaza van, hiszen a Te munkád jóval kevesebb megerőltetést és időt vesz igénybe, hiszen Te beülsz a kocsiba, mész egy pár kört, elintézel 1-2 számlát, ő pedig ezen kívül mindent (ami egyébként összetettebb, ahogy látom, mint a Te részed), és még rohangál is oda-vissza 2 kuncsaft között, hogy ügyeljen a gyerekre. A nevelés szülőként alapvető feladatod, úgyhogy az nem számít bele egyikőtöknél sem. Különben is, ha egy nő mondana ilyet, rögtön lehurrognák. Természetesen nem vagy naplopó, mert azok konkrétan nem csinálnak semmit, de tény, hogy igen keveset dolgozol, és a feleségednek kell eltartania és összetartania a családot. Nem irigylem, az biztos.
2017. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként, ha átvennél mindent tőle a webshop részéből, és neki csak a szalont kéne vinnie, akkor valószínűleg nem panaszkodna, sőt hálás lenne, és még 4 órás munkát sem kéne keresned.
2017. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!