Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok segiteni munka-ügyben...

Tudnátok segiteni munka-ügyben? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát a kérdésem felétek az lenne,hogy lassan 3 hónapja dolgozok egy Biztonsági cégnél (nem említem meg a nevét) és 4 órába foglakoztatnak,természetesen 12 órát dolgozunk..és ezt én akkor tudtam meg amikor már 1 hete itt dolgoztam,így hirtelen nem tudtam mást keresni de megígérték hogy 8 órára leszek bejelentve.Azóta 1 hónap min. eltelt és azóta is noszogatva vannak hogy mi lesz a bejelentéssel és a válasz mindig egyforma.. "Utána fogok nézni" vagy a "Hamarosan meglesz tárgyalva" .. Pár napja volt itt a munkahelyemen az eggyik vezető aki azt mondta csak elnézték amikor felvettek mivel,hogy azt hitték 4 órát kértem holott szó se volt semmi ilyesmiről.. Az egészben az a vicces hogy azóta is siri csönd van.. igérgetnek fűt-fát.. A kérdéseim a következőek:

-Hol,hogyan és miképp lehet a legegyszerűbben megtudakolni a bejelentésemet?

-Ha esetleg be se lennék jelentve,és szeretném a céget feljelenteni,miként kezdjem el, egyáltalán érdemes e ekkora céggel kötözködni?

A válaszokat előre is köszönöm!


2017. júl. 17. 04:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok bocsánat helyesbített felvételt NE készíts.bocsánat elírtam a válaszomat sajnos nem szerkezthető.
2017. júl. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz helyre írtam a válaszomat bocsánat elnézést nem ide szerettem volna.
2017. júl. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha van ugyfelkapud akkor ott meg tudod nézni, hogy be vagy-e jelentve, hány órában stb.
2017. júl. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az okmányirodában nyitsz egy ügyfélkaput-személyes iratok kellenek- és ott mgnézed, mikor milyen munkahely hogy fizetett tb-t, stb.-t utánad.

Nem akarlak elkeseríteni, de az örző-védőcégek, takarító cégek előszeretettel csinálják ezt a 4-re bejelnetett, de teljes műszakos foglalkoztatást, és eszük ágában sincs rendesen bejelenteni a dolgozókat. Szerintem keress más munkahelyet mihamarabb. Perelni lehet, de legyen hozzá anyagi tartalékod, meg pár tanúd.

2017. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felesleges perelni, ebben a szakmában mire számítasz?


Keress normális munkahelyet már ha tudsz.


De mi a probléma, kevés a pénz?

2017. júl. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es.

Köszönöm,de annyira felháborító hogy mi mindent megmernek és meglehet tenni ebbe az országba...

igyekszek ügyfélkaput csinálni és utánanézni.

2017. júl. 17. 18:14
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5 !

Tudod nem mindenhol van ám munkahelyek tömkelege..Szeretek itt dolgozni de ha valamit szeretnék és netalántán hitel kell akkor azt igy elfelejthetem...

Keresek munkahelyet csak nekem volt egy munkahelyi balesetem és nem enged az orvos annyira megterhelő munkát végezni.


A probléma az hogy kevés a pénz,igérgetnek fűt-fát és sehol semmi...

Meg ha ne adj isten hitelt kell sürgősen felvennem akkor nem tudok mit kezdeni

2017. júl. 17. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!