Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lenne egy munka dohányboltban...

Lenne egy munka dohányboltban máma is hívtak menjek be de én sose dolgozat eladóként megfogják tanítani mint hogyan kell kicsit félek ettől?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Akarsz-e dolgozni vagy nem , ez itt a kérdés. Kifogást mindenhol talál az ember. Meg lehet ezt is tanulni , legfeljebb a saját károdon.
2017. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyira nem bonyolult, de ha itt kérdezed meg, hogy meg fogják-e tanítani, akkor kicsit én is aggódom.
2017. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2017. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
mindig a dohanyboltokat raboljak ki sztem ne menj, a gyar a meno.
2017. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok 19 éves
2017. júl. 17. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
19 éves? A kérdésed alapján 50 felettinek gondoltalak, aki már nem hajlandó semmi újat megtanulni, és fél is ezektől. 19 évesen ezt mondod, hogy sose dolgoztál még eladóként? Wow, itt az ideje megtanulni akkor!
2017. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd vissza az illetőt még MÁMA, hogy érdekel a meló.


Furcsállom, hogy nincs eladói végzettséged és dohányboltba így alkalmaznak, de ha már van erre lehetőséged akkor próbáld ki.

2017. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkit lepontozol????
2017. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!