Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » SOS! Hogy kell kitölteni a...

SOS! Hogy kell kitölteni a munkához az erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Az álláshirdetésben az van, hogy ezeket kell igazolni: "büntetlen előélet, nem áll közügyektől eltiltás hatálya alatt, nem áll foglalkozástól vagy tevékenységtől eltiltás hatálya alatt"

2017. júl. 27. 10:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
A rendőrségen kell csináltatni. Ha büntetlen előéletű vagy akkor adnak, de pénzbe kerül.
2017. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmész a postára, kérsz igénylőlapot, kitöltöd, vissza viszed a postára és feladod, ha nem rontottad el akkor kb 2-3 hét mire megérkezik.
2017. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Bemégy szépen a postára, ahol ki lehet kérni, és az ott dolgozók nagyon szívesen fognak benne segíteni. Nekem még ennyi fogalmam se volt róla, mint neked, mikor kikértem az elsőt, és láss csodát, az ottaniak segítettek, és még kedvesek is voltak.
2017. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

1-es! Nem a rendőrségen, butaság!

Postán kell kérni, az 3-4 ingyen van!

2017. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Kitölteni?XD Elképzelem beírod: Jó kisfiú voltam nem fenekeltem el a huncut lányokat pedig megérdemelnék xDDD
2017. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Megvan a papír, kikértem a Postán, de nem tudom, mit kéne rajta bejelölni... Menjek vissza a postára?
2017. júl. 27. 11:07
 7/18 A kérdező kommentje:
Ráadásul adtak hozzá valami papírkát "KÖNYVELT KÜLDEMÉNY FELADÓVEVÉNYE" címmel, azt ki kéne tölteni, vagy mi az??
2017. júl. 27. 11:09
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Ügyfélkapun is lehet pár kattintással. Amúgy a kérdésen látszik, hogy ezt nem oktatják az iskolában, hogy kell feladni egy ajánlott levelet... pedig csak az adataid kell beírni.
2017. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a zöld papír? Ráírod a te neved, címed, majd a címzett nevét és címét, ha nem érted kérdezd meg a postán. Azért van, mert személyesen vehetik át a levelet. Bejelölöd rajta az ajánlott rublikát.
2017. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A BŰNÜGYI NYILVÁNTARTÁSI RENDSZER ADATAI ALAPJÁN KÉREM ANNAK IGAZOLÁSÁT, HOGY:

B büntetlen előéletű vagyok

C nem állok közügyektől eltiltás hatálya alatt

D nem állok foglalkoztatástól vagy tevékenységtől eltiltás hatálya alatt

VAGY

E mely foglalkozástól vagy tevékenységektől eltiltás hatálya alatt állok


Tehát akkor B, C, D pontokat kell megjelölni, igaz?


A kis zöld, igen. Ott meg a feladó nevéhez a saját nevemet kell írni, vagy ez arra vonatkozik, amit majd ők küldenek nekem? Nem értem azt a papírt, tudom, hogy szánalmas :/ A címzett nevéhez meg azt kell írni, hogy BELÜGYMINISZTÉRIUM BŰNÜGYI NYILVÁNTARTÓ HATÓSÁG? Ez van a mellékelt borítékra írva, tehát hogy oda kell beküldeni a cuccot.


Köszönöm, ha valaki válaszol és az eddigieket is!

2017. júl. 27. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!