Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mittudok tenni, ha önhibán...

Mittudok tenni, ha önhibán kívül nem tudom le tölteni a kötelező 140orányi nyári gyakorlatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok mit tudok tenni ilyenkor , ha betegség miatt nem tudom le tölteni a kötelező nyári gyakorlatot ami 140 óra ?

Mivel korházban vagyok cukorbrtegség miatt minimum 2 hétig bent tartanak . A probléma hogy mire ki engednek nem marad a nyárból annyi idő hogy meg legyen a 140 óra gyakorlatom . Végzős leszek szeptembertől , de kétséges mivel ha nincs meg az igazolt 140 órám akkor hivatalosan nem mehetek 11.-be

17/F



2017. aug. 4. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg az illetékeseket kellene megkérdezned.

Szaktanár, igazgató vagy valaki.

2017. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A baj hogy az igazgatót nem tudjuk el érni , az osztályfőnökömmel beszéltem , de annyit mondott hogy hívjuk fel az iskola titkárságot és az igazgatóval beszéljünk . A baki hogy az igazgató távol van és nem elérhető ... gondoltam akkor itt meg kérdezem hátha tudja valaki hogy ilyenkor mit tudok tenni . Szívás lenne e-miatt a 10-et ujra járni .
2017. aug. 4. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
esetleg ha gyakorlati hely laza, meg lehet próbálni, hogy megkéred igazolják le azt a 140 órát.
2017. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez volt az első , de annyit mondtak hogy a korházi papir meg a gyakorlatos papir nem üthetik egymást azaz lehetetlen lenne hogy egyszerre két helyen vagyok . Igaz aki nekem a "főnököm" mondta hogy meg probálja valahogy meg oldani a vezetőséggel , hogy e-miatt ne szivjak már jobban és ne tudjak menni 11-be végzős évbe . Igaz szerintem így is úgy is huzos év lesz ez az tuti . Ha mehetek 11-be akkor még a vizsgák meg félévkor az SZKTV verseny ( szakmakivánlo tam
2017. aug. 6. 18:00
 5/9 A kérdező kommentje:
* szktv= szakma kivánló tanuloja verseny
2017. aug. 6. 18:00
 6/9 Rádai Réka válasza:
0%
A 11 mi óta végzős év ? Am. A barátnőm cukorbeteg , őt kb 5 napig tartották bent
2017. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A cukorbetegségre mindenki másképpen reagál, nagyon sok és súlyos szövődménye lehet, számos más szervet érint, stb, simán bent tarthatják 2 hétig mire mindent beállítanak. Vannak nagyon durva esetek is, nem is kevés. Inkább, mint megvakuljon, amputálják, leálljon a veséje stb.
2017. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
11 amiatt végzős év mivel szakmát tanulok és ez duális képzésben van már .
2017. aug. 8. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocs, melyik

szakma ?

2019. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!