Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » OMV kutkezelot keres havi...

OMV kutkezelot keres havi 220ezert nettoba? Ez mennyire lehet valos fizetes?

Figyelt kérdés
Mit kell csinálni hogy egy ember kutkezelo legyen? Mit csinál egy kutkezelo? Mennyire jo munkahely? Gondolom ejszaka is kell menni meg ünnepnapokon is. Megéri? 19/F

2017. aug. 5. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor odamegyek dolgozni 😄 34 éves köztisztviselő vagyok 170 nettóval és az is családi kedvezménnyel. 🙂
2017. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az egyik ismim mol kútnál dolgozik. Két műszak. Kevesebbre van bejelentve. De kézhez kb 200ezret kap.
2017. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
12 két órás műszakok. Lehet 2 műszak. Szombat-vasárnap munka. A havi munkaórák száma jóval meghaladja azt, mintha 5*8 órát dolgoznál hetente, mint az átlag ember. 20*8=160, 14*12=168! Műszakpótlékot kapsz! Vasárnapi pótlékot kapsz! Ünnepnapokon is dolgozol, arra is kapsz pótlékot! Van, ahol emellett kötelező a túlóra. Arra is jár túlórapótlék! Így összejöhet a 200 ezer.
2017. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
+ szívod a benzingőzt, ami baromi egészségtelen.
2017. aug. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha jelentkezek milyen tanfolyamot kell elvegeznem? Mennyire nehéz a munka es a tanfolyam? Fizeti a kút vagy sajat költségen kell menni?
2017. aug. 5. 13:22
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt MOL-osként kisvárosi kúton.

1.: Két tanfolyamot kell elvégezni az egyik a kútkezelő és shop eladó ami nekem 70-80 ezer volt, de próbaidő után fél évig még nem kellett. Elég volt csak jelentkezni rá. Ezt saját zsebből fizettem mivel OKJ szakma. A másik egy tűzvédelmi vizsga ami 3 évig jó (ha jól emlékszem) ezt a partner fizette.

2.: A fizetés ott minimálbér+műszakpótlék. a 220ezer a borravalóból jön össze. Az megint más dolog hogy ki-mit ért borravaló alatt illetve hogy adott helyen mennyire bőkezűek a vásárlók. Nálunk a placcos jobb napokon 5-6 gyengébb napokon 1-3 ezer között hoztott be a közösbe. Nap végén a benti és kinti jattot feleztük.

3.: Nem rossz munka bár sok türelmet igényel és az eladási statisztikának is meg kell legyen hó végére. Nagy előnye hogy nálunk a 12 órás nappali és éjjeles műszak miatt 12-14 napot dolgoztunk egy hónapban

Összességében én szerettem, míg kutaztam (igaz én nem kint fagyoskodtam télen és sültem szárazra nyáron, mivel kasszás voltam többnyire)

2017. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
47%

"Akkor odamegyek dolgozni 😄 34 éves köztisztviselő vagyok 170 nettóval és az is családi kedvezménnyel."



Nosza menj!!!

Mi tart vissza? Utálom az ilyeneket! Ismerősöm is pofázik egyetemi oktatóként hogy ennyit meg annyit keres és ha elmenne az aldiba raktárosnak többet keresne... neki is ezt mondom!!! Nosza menj mi tart vissza???


Ja hogy azért a dagadt valagát ő se emelné ám fel olyan munkahely kedvéért ahol dolgozni is kell... így marha kényelmes egyetemi oktatóként ellébecol 130-ért nem megy az el raktárosnak 180-ért hát ott dolgozni is kéne !!! Az már úgy nem jó!!!

2017. aug. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem a munka zavar, mert otthon is takarítok meg lemosom a kocsit, csak sokszor nem értem, hogy miért van a szakképzettséget nem igénylő munka jobban megfizetve?


De még lehet, hogy tényleg odamegyek dolgozni! :) A minap olvastam, hogy éjszakai autómosót keresnek, bruttó 300 e Ft. Csak ilyen esetben meg azért nem vesznek fel, mert nem etikus 8 általánost végzett embertől elfoglalni a helyet.

2017. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%

" hogy miért van a szakképzettséget nem igénylő munka jobban megfizetve?

"


Ezen mit nem lehet érteni? Elmagyarázom. Mert ott ül a csomó elkényelmesedett retek a langyosvízben (ld egyetemi oktató kutató nettó 130-al) ahol szart se kell csinálni kb.

Nem nagy pénz de szart se kell érte csinálni.

És a csomó retek csak ül ül és sopánkodik hogy jajj jajj kevés a pénz de egyik se emelné meg a valagát hogy emenjen valahova tényleg DOLGOZNI (merr amit csinálnak az nem munka) hanem csak sírnak és állásban maradnak...

Na ezért fiztenek csak 130at.... mert ennyiéert is van ember ott ül a csomó zérósenki és sír de marad... hát minek kéne többet fizetni.



Míg egy szakképzettséget nem igényló melóban akár egy autómosóban vagy fitesz jó pénzt vagy nem megy oda melós és csődbe megy a vállalkozás....

és itt nem áll mögötte az állam hogy felpumpálja lóvéval.

Mi van ha a vállalkozás nem talál melóst és nem lesz aki dolgozzon és elapad a haszon? Csőd...

Úgyhogy trógermeló vagy nem kénytelen a vállalkozás egy nyolc elemis trógermelóért is 300-at perkálni vagy nincs ember és csőd...

2017. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%

"Csak ilyen esetben meg azért nem vesznek fel, mert nem etikus 8 általánost végzett embertől elfoglalni a helyet."


csak a szád jár!! de tudod mit ? Írj egy életrajzot hoyg csak 8 elemid van és voilá-ott a 300-as meló!


Csak ott dolgozni is kell ám, nem így mint a közszférában!

Voltam ott 10 évet tudom mi van ott...

2017. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!