Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rosszul érzem magam, mert...

Rosszul érzem magam, mert diákmunkásként nincsenek megelégedve a munkámmal. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy nagy raktárban dolgozom,ami a városban levő kis boltokba szállítja ki a termékeit.

A raktár elég régi épület,klíma nincs,szellőzés nyista.

A héten is amikor a rekkenő hőség volt,akkor a raktárban még melegebb volt és már azt hittem hogy megőrülök,már patakokban folyt rólam a víz.

A fizetés minimálbér és 9 órát vagyok ott mert a szünetet is ledolgozzuk.

A legtöbb diákmunkás már 1-2 nap után lelép.

Egyrészt a meló miatt,mert nehéz dobozokat kell emelgetni,másrészt a kollégák csesztetései miatt,mivel több száz-ezer termék közül kell megtalálni hogy melyik hova való és ez időigényes és nem szeretik ha sokat pepecselünk.

Próbálom odatenni magamat,de azt hallom vissza az ott dolgozóktól és a csoportvezetőtől is hogy nincsenek megelégedve a munkámmal,de sokszor már így is kivagyok.

A biztonsági őrök kamerán nézik hogy hogyan dolgozunk és az infót leadják a feletteseknek.

A melóhely már így is #arban van,mert új dolgozókat nem akarnak felvenni,inkább a diákokkal végezteti ezeket a munkákat.

Néztem más diákmunka után is,de Kelet-Magyarországon élek és itt nehezebb munkát találni,mint mondjuk Pesten vagy Dunántúlon.

#arul kéne éreznem magam ezek miatt vagy ezeket el kell tűrni ha diákmunkás az ember?



2017. aug. 6. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen válts. Első diákmunkám nekem is rossz volt, a második már szerethető volt.
2017. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne adj a véleményükre. Tudom, baromi nehéz az ilyet betartani, de nem tudsz mindenkinek megfelelni. Ha hibátlanul dolgozik az ember, szerintem akkor is lesz olyan, aki nem lesz megelégedve majd a teljesìtménnyel. Dolgozz továbbra is rendesen, később ha lesz más lehetőséged, tudsz majd lépkedni.
2017. aug. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kelet-magyarországi vagy, megpróbálhatod a gyári munkákat Nyíregyházán, én a Lego gyárban dolgozom. Mindenképpen egy szövetkezeten keresztül dolgozz.

Pl. Meló -diák, Job diák, Fürge diák...stb.

2017. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én addig váltogattam míg egy király helyre be nem jutottam. Most ilyen munka helyett bejárok napi 8 órára 1000ft/óra +pótlékért. Gépeken nyomogatok gombokat hogy munkafolyamatokat váltsanak. Mellette a telefonomon játszok, beszélgetek és kávézgatok. Az az egy negatívum hogyha mégis rontok azért felelek. De míg be kell állítani a gépet arra a 10 percre nagyon odafigyelek, és a gép már nem ront hirtelen.

Csak azért mert nem ragadtam le egy helyen. Legalábbis nem addig míg ezt nem sikerült megszereznem. Innen már nem akarom kockáztatni a lelépést. Te is válts.

19/F

2017. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

VÁLTS!


Első számú javaslatom, hogy SOHA ne vállalj el minimálbéres munkákat! Mindig azok a legnehezebbek, legrosszabbak, legszivatósabbak. Ilyen melókban fognak legjobban csesztetni.

Minél magasabb a fizu, annál jobb-könnyebb a munka!


Én most cipőboltban vagyok 5000 fős kisvárosban.

Szuper klímás, minden, hónap előtt kellett leadni a ráérést, 950 ft br, alig kell csinálni valamit, könnyű fizikai meló. (Takarítás-vevőzés-pakolászás)

2017. aug. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem rosszabb, én már nem vagyok diákmunkás, mégsem becsülnek meg, pedig nagyon sok hibát (másoknál) megtalálok meg sokat is dolgozom, ezeknek mégsem elég. Szóval örülj, hogy szeptemberben mehetsz iskolába és akkor meglátják, mit veszítettek.
2017. aug. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!