Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » OKJ-s alkalmazott grafikusi...

OKJ-s alkalmazott grafikusi képesítéssel hol lehet elhelyezkedni? Milyen pozícióban?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mert most ezt tanulom. Nekem jó egy alkalmazotti pozíció is, nincsenek nagy ambícióim, de azért jó lenne tudni, hogy van -e bármi esély, hogy "csak" ennyivel elhelyezkedjek.

2017. aug. 15. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom, de a jövőben én is OKJ grafikus képzésre szeretnék menni. Csak azért írtam, mert engem is érdekel a kérdésedre a válasz. :)


17/L

2017. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kreatív ügynökségeknél, de készüljetek fel hogy ott kihajtják a lelket belőletek. Nehogy azt higgyétek, hogy majd művészként rajzolgattok a sarokban, és azt megveszik tőletek háromszáz nettóért. Kőkeményen alá kell nyalni az ügyfeleknek és megcsinálni nekik mindent, még akkor is, ha gusztustalan szart kérnek. :D Ha papírcsákóban trombitáló, piros traktort vezető disznókat akarnak, akkor azt! :D Inkompetens barmok fogják értékelni a munkátokat. Bocsi ha lehangoló vagyok de tíz éve csinálom, és már nem élvezem.
2017. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Második! Én 11 éve nyomom, olyan komoly melók fordulnak meg a kezem között hogy nekem M6-al kéne már forognom a jakuzzim előtt. Valóságban meg hitelem van. Ennyit a k*va jól fizető grafferekről. Helyette írni olvasni nem tudom bal**sz marketinges fosháziaknak kell megfelelni, ahol a leggyakoribb duma hogy a logó legyen nagyobb, használjuk ki a teret. Szóval az én melóm ki***ott stresszes, és nincs elrajzolgatok napokig, kőkemény határidők vannak.
2017. aug. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem... Ezek szerint nem valami fényes jövő vár rám... Vagy ez után fogom magam, és elvégzek valami mást is.

Köszönöm a válaszokat.

2017. aug. 16. 01:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok a második, mielőtt elkeserednél... mielőbb szerezz annyi pénzt, hogy gépet és szoftvert és egyéb eszközöket megvehess magadnak, hogy vállalkozó lehess, így egy idiótát (az inkompetens főnököt) ki tudsz iktatni az életedből. Marad a többi, az dilettáns ügyfelek, azokkal nem tudsz mit kezdeni. De ha a magad ura vagy, te döntheted el, hogy kinek dolgozol.
2017. aug. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!