Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetne egy önéletrajzot...

Hogy lehetne egy önéletrajzot szebbé tenni? Egyáltalán hogyan kell pályázatot írni?

Figyelt kérdés

Úgy értem.. pedagógiai asszisztenst keresnek óvodába, nekem pedig egy évre kellene munka.. Ez tökéletes lenne, mert idén felvettem óvonőnek, de sajnos halasztanom kell, de kozbe elvegzem a gyogypedagogiai segito munkatars okjt. Tehat sima erettsegim van, ez is a feltetel, a szakirany csak elonyt jelent. Az elte tanari alkalmassagin megfeleltem, az OKJ-re ami hetvegente van beiratkoztam..tehat ezt valahogy szepen bele kellene venni, de nem tudom, hogyan.

Valaki valami ötlet? :)

És hogy kell ilyenre pályázatot irni? Nem igazán értem..


Pályázati feltételek:


• Középiskola/gimnázium,


• cselekvőképesség


• magyar állampolgárság


• büntetetlen előélet


• 3 hónap próbaidő


A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:


• Szakirányú középiskolai végzettség, pedagógiai asszisztens végzettség,


A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:


• végzettséget igazoló okirat(ok) másolatai


• 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (Kjt. hatálya alá tartozó szerv)


• részletes, fényképes szakmai önéletrajz


• a pályázó nyilatkozata arról, hogy pályázati anyagát az elbírálásban résztvevők megismerhetik



Ezeket most akkor tiszták, de, hogy írok pályázatot? :D Csak bekuldom az oneletrajzom?



2017. aug. 29. 01:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Simán beadod az önéletrajzot+ a dokumentumokat, amiket csatolni kell. Az önéletrajzba egyéb végzettségekhez beírod, hogy gyógyped.segítő munkatárs OKJ 2017- , esetleg oda lehet írni, hogy várható befejezés 2018 vagy amikorra vizsgázol.


A nyilatkozatot ne felejtsd el, az egy sima alulírott XY nyilatkozom, hogy a pályázati anyagomat az elbíráslásban résztvevők megismerhetik.

Szerintem ennyi. :)

2017. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pályázat annyit jelent, hogy pályázol erre a munkára. A jelentkezési csomagod részeként beküldöd az önéletrajzodat (ami részletes, fényképes), az erkölcsi bizonyítványt (mielőbb kérd ki, ha nincs most friss nálad!), érettségid másolatát és nyilatkozol arról, hogy a résztvevők megismerhetik az anyagodat. Ezt mind elküldöd nekik arra a címre / e-mail címre, ami meg van adva. Ha alapos akarsz lenni, célszerű motivációs levelet is írni, abból kiderül számukra, miért akarsz náluk dolgozni, te mit nyersz ezzel a munkával, illetve meggyőzheted őket arról, hogy nekik miért jó, ha téged vesznek fel.


Az önéletrajzod nem érdemes túlcicomázni, de azért legyen igényes, látszódjanak a különböző alpontok, legyenek elválasztva, legyen áttekinthető. Én egy visszafogott színnel szoktam vonalakat húzgálni az alpontok közé.


A tanulmányok részhez be tudod írni, hogy idén felvettek az ELTE-re, az alkalmasságin is megfeleltél, de passzív féléven vagy. Illetve bele tudod írni azt is, hogy most kezded az OKJ-t, amire hétvégente jársz. Ezeket csak felsorolásban be tudod írni, tök egyértelmű, ha megnézel egy önéletrajz mintát. Csak oda írhatsz mellé megjegyzésként akármit. De ezeket tisztázhatod motivációs levélben, vagy az e-mail szövegében is.

2017. aug. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!