Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mész dolgozni vagy suliba, ha...

Mész dolgozni vagy suliba, ha nagyon meg vagy fázva?

Figyelt kérdés

Csak náthás vagyok, lázam sincs, de eléggé taknyos vagyok. Hangomon is hallani. Szóval semmi komoly, de emberekkel (idősekkel) dolgozom, ráadásul ki is kell többször mennem a szabadba, szóval nem egyenletes hőmérsékleten, mondjuk egy irodában ülök.

Ti mit csináltok ilyenkor?



2017. szept. 24. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szájkendőt használok.
2017. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en ilyenkor nem megyek mert aztan engem szid a nep hogy miattam lettek betegek meg ha nem is miattam akkor is.
2017. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is megvagyok fázva, nekem még lázam is van, mégis mennem kell dolgozni, mert nem fizetik a táppénzt. Így jelentős pénzkiesés lenne ha itthon maradnék.

Angliában dolgozom, és itt a táppénz heti 89 font. 3 napig otthon lehetne maradni akkor nem kell orvosi papír, de azt nem fizetik..Na ezért nem maradok otthon.

2017. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg tanulnom kellett, akkor egy gyanús fingás miatt is kiirattam magam egy hétre..

Amikor dolgoznom kellett, ott becsülettel bejártam, még ha megtehettem volna is, hogy otthon maradok. Sokszor megfáztam, mert a munkámból adódóan (hentes) egyszer 40 fokban dolgoztam, utána meg a hűtőben néha -40ben..

2017. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hívjatok bárminek, de én néha csalok. Általában suli után minden nap 6 órát húzok le melóhelyen. Amikor kell a pénz akkor megbeszélem a főnökkel, háziorvossal kiíratom magam és lehúzok napi 10-12 órát. Még úgy is korábban otthon vagyok mint a suli utáni 6 órával, könnyebb is és jobb a fizetés is. Suliba meg évek óta úgyis csak filmet nézni és lazítani járunk be. 3 előrehozott érettségim már van, mind 5-ös. És így is 4-5-ös tanuló vagyok. Ártani meg nem ártok senkinek ezzel hogy most melóban vagyok suli helyett.
2017. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam menni dolgozni ilyenkor is.
2017. szept. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szoktam menni, ha nem vagyok lázas és egyébként jól érzem magam. Csupán oda szoktam figyelni arra, hogy ne köhögjek/tüsszentsek telibe senkit, illetve van egy fertőtlenítő hatású légfrissítőm, amivel telefújom az irodát gyakori szellőztetés mellett.

Így nem szoktuk elkapni egymástól a betegséget.

2017. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én végül hétfőn nem mentem, feküdtem, kedden már igen, vagyis ma.
2017. szept. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!