Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozhatok? Többi lent!

Dolgozhatok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Üdv. Ha betöltöm a 18. életévemet dolgozhatok rendes munkahelyen diákként? Most 17 vagyok, és ugye csak diákszövetkezeten keresztül dolgozhatok... Ez fog változni ha betöltöm a 18-at? köszi!

2017. szept. 24. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most is dolgozhatsz rendes munkahelyen, bár bem értem miért akarnál 16 helyett 33,5 % járulékot fizetni az álkamnak, amíg diákszövetkezeten keresztül is tudsz dolgozni
2017. szept. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom, dolgozok is. Örülnék, hogyha a kérdésemre válaszolnál. köszi
2017. szept. 24. 22:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nappali tagozatos iskolába jársz, (tehát jár a diákigazolvány is) addig bárhol dolgozhatsz diákként.
2017. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, hogy 18 éves koromig csak diákszövetkezeten keresztül dolgozhatok. De javítsál ki, ha nem is van.
2017. szept. 24. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire már nem vagyok benne. De tudomásom szerint, ha találsz olyan céget ahol nem diákszövetkezeten keresztül jutsz be és diákként alkalmaz az is lehetséges. Bár tény, hogy ez nehezebb, anno én is diákszövetkezeten keresztül dogoztam. De hogy ez korhoz van e kötve azt nem tudom.

Ez a lényegen nem változtat, hogy amíg van diákod diákként dolgozhatsz ott ahol foglalkoztatnak így.

2017. szept. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szövegértés nem nagyon megy, igaz?


Most is dolgozhatsz diákszövetkezeten kívül, semmi nem tiltja

2017. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
dolgozhatsz diákszövetkezeten kívűl, csak a legtöbb hely (multi) valamelyik szövetséggel van megállapodva, emiatt csak rajtuk keresztül mehetsz.
2017. szept. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. szept. 24. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!