Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tatabányán a gyáron kívül...

Tatabányán a gyáron kívül nincs munka. Én gyárba nem megyek. Hova menjek dolgozni?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, miért ne lenne más munka? Meki, pláza, vasút, stb.
2017. szept. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
"Én gyába nem megyek", dehogynem, majd mész, ha rá leszel kényszerülve.... kenyszer nagy úr!
2017. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem?

Ha nem akarsz gyárba menni, akkor költözz el.

Egyébként nem hinném, hogy egy Tatabánya méretű városban semmilyen más munka ne lenne. Ott is vannak pl. boltok, vendéglátó helyek ahova általában gyakran van felvétel. De lehet takarítani is. Akár családoknál is.

2017. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt munka?! Ne viccelj már. Mindenhol munkaerőhiány van. Mi pl fél éve keresünk egy normális autószerelőt, a mellettünk lévő karosszériás sem talál embert. Szóval munka az van. Itt talán az a probléma, hogy neked nincs semmi képesítésed és azt várod, hogy egy érettségivel majd felvesznek bárhova.
2017. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Életedben nem dolgoztál de elvárásaid már vannak. Életképes elgondolás.
2017. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hova menj dolgozni, ezt most mi mondjuk meg neked? Menj el kéményseprőnek 'ázzeg. xD
2017. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj el gyárba, ha nincs más, és közben is kereshetsz tovább.
2017. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindenki tud gyárban dolgozni. Lehet, hogy nem olyan fizikumú.
2017. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam gyárban. Nem volt vészes, azt leszámítva, hogy 1 év alatt tönkre ment a kezem, műteni is kellett. Most itthonról dolgozom.. Előbb kellett volna utána néznem az otthoni munkáknak...
2017. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!