Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek olyan embert, aki...

XIII kérdése:

Ismertek olyan embert, aki munkájából adódóan sokat autózik (, de nem sofőr), ennek ellenére még mindig szeret vezetni?

Figyelt kérdés
Olyan érdekel, aki több százezer, vagy akár 1 000 000 km-t is levezetett már.
2017. okt. 2. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

igen.


évi 40-50 ekm-t vezetek, és szeretem!

Eddig több, mint 800 ekm-toltam

2017. okt. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is rengeteg km van már, és mindig is utáltam vezetni.

Aztán lehet azért, mert nem versenypályának gondolom az utakat, hanem egy nyűgnek, amin át kell lépni.

Sok emberen látni, hogy imádják ezt az egészet, az autóikat, ami kifejezi őket, szinte úsznak a nagyságukat(inkább kicsinységüket) övező aurában.

2017. okt. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik közeli rokonom válaszát tudom írni.

Nem mindegy, hogy hogyan autózol sokat.

Hiába szeretsz nagyon vezetni, munkahelyen, ha menni kell, akkor menni kell, ha esik, ha fúj. Pl. Egyik nap a főnök odaszól, Szegedről, reggel hatra legyél Százhalombattán, aztán gyere fel Pestre. Másnap jön a telefon, el kéne menni Zalaegerszegre tárgyalni és onnan Pestre, aztán vissza Szegdre.


Közben havas eső esik, fagy, éjjel kell vezetni, a dolgozó, pedig hiába szeret vezetni, ezek, már nem azok a körülmények, ami szerethető.


Elfelejtettem, a fenti két értekezletre készülni is kell, mert ott ül a cég műszaki és karbantartási igazgatója, egy rossz, szakmailag megalapozatlan, vagy átgondolatlan szó és repülsz az állásodból. Otthon, meg két kicsi gyerek vár és a feleséged. Ha elcseszed, fél-egy év, mire hasonló, új állást találsz. Addig mit esztek?


Szóval van az a szint, amikor már a vezetni szerető ember sem szeret vezetni.

2017. okt. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. okt. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!