Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit/hol dolgozhat az, aki...

Mit/hol dolgozhat az, aki napi 10-12 órát dolgozik, hétfőtől szombatig? Egyáltalán van ilyen?

Figyelt kérdés
6 napot dolgozik 10-12 órában egy ismerősöm ismerőse, de nem mondja meg hogy hol..
2017. okt. 4. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan helyen, ahol magasról szarnak bele a törvény betartásába (pihenőidő, hány napot lehet egymás után 12 óráztatni), és a dolgozó nem mer szólni, simán lehet ilyen. Eladói, gyári munkás, egyéb fizikai munka is lehet pl.
2017. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Építőipar pl vagy vendéglátás ,ott aztán vannak cifrább dolgok is.
2017. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én bútorüzletben dolgoztam ennyit.

10 óra, de ehhez számold hozzá a nyitás előtti fél órát és zárás utáni fél órát, amíg a papírmunkát elvégzed.

DE volt olyan hónap, hogy vasárnap is dolgoztam, mert nem akartak felvenni más embert én meg nem találtam másik munkát.

De volt egy kisebb grafikus munkákkal stb. foglalkozó cég is, ahol kb. így jártam.

Természetesen nem fizettek többet sehol a pluszmunkáért, hiszen az természetes volt, hogy dolgozzak többet, mivel sokszor a főnök is bent volt. És nem is jelentettek be az elején egyik helyen sem...nekem kellett kiharcolnom. Soha többé nem jelentkezem "kedves, családi vállalkozáshoz" munkaerőnek.

2017. okt. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bolti eladó valami kisboltban/dohányboltban, vagyonőr, recepciós
2017. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Építőiparban simán lehet ennyit.


Munkatársam építésvezető. Reggel 7-kor kezd, 5-kor végez, de sokszor 6-7-ig is elhúzódik a munka. Hétvégén szintén haladni kell és kell valaki aki felel az emberekért. És ehhez hozzá jön az hogy napi 1-1,5 óra az út oda meg ugyanannyi vissza, építkezéstől függően.

2017. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én régebben a kereskedelemben dolgoztam (nem bolti eladó, hanem központi irodai adatfeldolgozás) hétfőtől péntekig 10-12 óra + szombaton 6 óra.
2017. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Multinál, középvezető körüli beosztással, vagy vendéglátásban, vagyonőrként, esetleg kereskedelemben.
2017. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!