Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek milyen volt tanári...

Nektek milyen volt tanári pályafutásotok legelső, önállóan megtartott tanórája?

Figyelt kérdés
Nemsokára fellépek a katedrára, igaz, egyelőre csak mint gyakornok. Nem kicsit félek, hogy hogyan fogok helyt állni: elfogadnak-e a diákok, kollégák; szakmailag és pedagógiailag kellően felkészült vagyok-e. Mi van ha olyat kérdeznek, amire nem tudom a választ? És ha ez nem volna elég, 23 éves létemre általában 16-nak néznek. :D Nektek milyen volt életetek első megtartott tanórája? Meséljetek!

2017. okt. 6. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Fontos infó lehet: középsuliban fogok tanítani, tehát 14-18 éves korosztályt.
2017. okt. 6. 19:08
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Középsuliban mi a haverokkal kikészítettünk volna - nem gonoszságból, vagy ilyesmi, csak egy teszt, hogy mit bírsz, hogy állsz hozzá :)


Nálunk a talpraesettel nem volt gond, a szerény félénk vicces volt, a szigorú sírva kirohant :)

2017. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja mert végül is nem gonoszságból idegesítenek fel tanárokat a mostani kölkök...csoda hogy engedtek leérettségizni :)


Nem bírom az ilyen ''majd én megmumatom a világnak, és azért is mi diktálunk a tanárnak'' hozzáállást már bocs 1.kommentelő. Végül is a tanár lehet hogy kicsit többet tanult azért hogy ott legyen ahol és ne idióta kölkök szabják meg neki mikor tanítson.

2017. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Az első kommentelőnek: szívassátok csak nyugodtan, hiszen úgyis meg kell tanulni a kezdő tanárnak is leszerelni az ilyen hülyéket. :) Neki tesztek jót ezzel.
2017. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!