Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lehet a gondom a munkával?

Mi lehet a gondom a munkával?

Figyelt kérdés
Szóval most végeztem sulival 21 éves vagyok és nagyon nem érzem magamat jól miközben melózok egyszerűen nem szeretem amit csinálok és ez már ott tart , hogy kezdenek a stressztől kijönni egészségügyi problémák is. Igazából suli idő alatt nem nagyon dolgoztam csak 1-2 hónapokat nyáron pl tescoba vagy étteremben konyhán azokkal nem volt semmi gondom szerettem csinálni de amióta kijöttem suliból folyton csak tengek lengek a munkák között. Flex,Mcdonalds,Denso ezeken a helyeken dolgoztam eddig de mindegyiket utáltam , mert alap járaton nem vagyok egy villámgyors ember és ezek a helyek pedig eléggé pörgősek és nagyon lassan veszem fel a tempót amik itt vannak. Egy kolléga Densonál azt mondta ilyen fiatalon még ne gyárakba gondolkozak ,mert csak tönkre teszem magam. Szakmám van kettő is de azokat kényszerből tanultam ,mert szüleim eldöntötték, hogy az nekem jó lesz (Gépi Forgácsoló, Cnc Gépkezelő) meg van egy érettségim. Nektek volt hasonló gondotok vagy bajotok az életben akár pálya kezdőként vagy későbbikben is akár ? Szerintetek mit csináljak , hogy ne érezem folyton azt , hogy egyből mondanák fel már az első napon. Válaszokat előre is köszönöm

2017. nov. 13. 18:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
két jó és érdekes szakmád van... próbálkozz azokban, sokkal érdekesebb, mint konyhán mosogatni, tescoban pakolni
2017. nov. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de az a bajom, hogy egyáltalán nem érdekel a Cnc-s irány elvégeztem ,mert anyámék szerint ebben van a jövő engem meg egyáltalán nem tud lekötni ,mert nem szeretem csinálni
2017. nov. 13. 18:35
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
a szüleidnek igazuk van, de ha nem szereted, akkor kell keresni egy olyat, ami érdekel és amit szeretsz és kitanulni. Nem jó egy életen át mosogatni, pakolni.
2017. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen igaz engem az autószerelés érdekelt volna csak abba szerintük nincs nagy jövő.Hát a mosogatás meg a pakolás az diákként volt azóta Operátor vagyok bár kb ugyanaz a szint, szakadjál meg szarér húgyért heti 5-6 napban egy gyárban
2017. nov. 13. 18:48
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Valami olyan munkakör kellene neked amit egyedül végzel. Postás (kézbesítő), portás esetleg sofőr. Ha a kereskedelem érdekel csinálj egy OKJ-t. Kisbolt vagy egyszemélyes bolt. Itt nem a többiekhez kell alkalmazkodnod, hozhatod az egyéni tempódat.Én sokáig voltam kézbesítő. Néha nagyon gyors voltam, legtöbbször átlagos de néha lassú is. Olyankor tovább tartott de nem cseszegetett miatta senki.
2017. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
akkor hajrá autószerelés ! ! ! az jó és mindig lesz jó munkád!
2017. nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is Densoban dolgozok,de ezerszer jobb a fizetés,mint egy konyhán vagy akárhol..
2017. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez eléggé határ eset a 160 bruttó az nem valami sok azért ,ha azt veszed, hogy hétvégenként is bent vagy és a szart is kihajtják belőled vagyis ez a hajtás ez az én példám igazából mert nekem ott nagy a hajtás
2017. nov. 13. 19:07
 9/17 anonim ***** válasza:
tehát akkor gondold át: a további 40 évben így kallódsz -vagy rászánod magad, hogy kitanulod az autószerelő szalmát - és olyan munkát végzel utána 40 évig, amit szeretsz!!!
2017. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*az autószerelő szaKmát
2017. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!