Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A közelebbit vagy a kellemeseb...

A közelebbit vagy a kellemesebbet válasszam?

Figyelt kérdés

Választanom kell két munkahely között. A munka ugyanaz, a fizetés ugyanaz. Az egyik munkahelyen jók a munkatársak, de távolabb van (másfél óra menne el minden nap tömegközlekedési eszközökön), a másik munkahely közelebb van, de senki sem szimpatikus (még) ott.

Hogyan döntsek?


2017. nov. 15. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen beilleszkedsz, hamar megtalálod a hangot másokkal, akkor azt válaszd, ami közelebb van.

Azt feltételezve, hogy a két állás hasonló munkaköre miatt ugyanolyan képzettségű, intelligenciájú emberek lesznek.


Sok a másfél óra utazás, bár sokan mennek ennyit vagy többet.


A közelebbit válaszd.

2017. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én napi 4 órát utazom, szerintem elviselhető, ha találsz megfelelő elfoglaltságokat :)
2017. nov. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jó munkatársak nagyon fontosak, én azt választanám.
2017. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
De mi alapján nem szimpatikusak? Körbevezettek állásinterjún, és rosszallóan néztek rád?
2017. nov. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én utálok sokat utazni a közelebbit választanám, a munkatársakat meg majd megkedvelem.
2017. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az volt az első benyomásom, hogy ki fognak nézni maguk közül és hogy nem vagyok nekik szimpatikus.
2017. nov. 15. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha már így állsz hozzá, bár lehet, Te már tudsz vmit. Pl. a suliba sem tudtál beilleszkedni? Azóta már felnőttél, felnőttetek. Eleinte úgyis a meló lesz a téma, a betanulás, de kíváncsiak lesznek rád. Vmit mondj el, utána a szokásos butaságokat, mit főztem, ettem, hideg van, a szeretet ünnepe kérdéses téma, néha lökni kell a rizsát. És, én azt vettem észre, hogy próbáld felvenni a szemkontaktust, figyelj a másikra, esetleg egy-két mosolyt is megereszthetsz.

Sőt, nekem a régi munkatársak mondták, hogy az új kolléganőim nem köszönnek, nem tanultak meg köszönni? Én meg a köv. új kolléganőimet nem győztem bemutatni a többieknek, Pistát már ismered, Andris, Mariska, stb. az új kollégánk.

És normálisan fogj kezet, ne döglött halként, mert lassan én is döglött halnak fogom magam érezni...

2017. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 vok, én a közelebbit választanám, nem kell "olyan" korán kelni, hamarabb hazaérsz, lehet tervezni.
2017. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A közelebbit választanám. Tudom milyen az mikor sokat kell utazni, az kidobott idő. Kevesebb alvás, kevesebb szabadidő. Bár én nem másfél órát, hanem napi 3 órát utaztam.
2017. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!