Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megérné átmenni, egy másik...

Megérné átmenni, egy másik területre, ha jóval kevesebb lenne a fizetés, és állandó nappalos, váltóműszak helyet?

Figyelt kérdés

Gondok akadtak a kollektívában,és átsuhant a fejemen, hogy váltani kellene a rossz légkör miatt.Eddig 12 óráztam,bentlakásos szoc. otthonban.Jó fizu, nyilván rámegy az ágymelletti ,és éjszakás ,délutános pótlék.Ha átmennék egy más területre( de ez se biztos ,h sikerül ),akkor jóval kevesebb lenne a fizetés, de állandó nappalos lennék, hétvége szabad.itt kevesebb emberhez kellene alkalmazkodnom,1,max 2 höz. Régi helyen 12 höz.

Érdemes lenne,vagy tűrjem a rossz légkört,jobb fizuért? ti hogy gondoljátok?


2017. nov. 23. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én tűrném a rossz légkört jobb fizuért.
2017. nov. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Én nem tűrném a rossz légkört. Rengeteg időt töltesz a munkahelyeden, és ha ott nem érzed jól magad, megmérgezi az életed többi részét.
2017. nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távon a rossz légkör rontja a munkád minőségét, ami ha nem lépsz magadtól, elbocsátáshoz vezet. Én megkockáztatnám a gyengébb fizetést, ha már annyira rossz, és közben keresnék olyan helyet, ahol jól is érzem magam, és a fizetés is jobb.
2017. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha a jóval kevesebb fizetés, mem jár megélhetési problémákkal, akkor alighanem megérné.
2017. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyenlore meg nem.Kozepkoruak vagyunk,es a ferjem is dolgozik,de o joval kevesebbet keres sajnos.De ez sose volt gond.Kettonknek eleg a ket fizu igy is.,lassan a fiunk is kulon koltozik mar.
2017. nov. 23. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebben csak ti tudtok dönteni igazából. :)
2017. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze tudom csak kivancsi voltam velemenyekre.

A penz nagy ur mindenhol,es itt kisvarosban nincs sok munkahely.De nem is az a lenyeg,mert osszehuznank magunkat.Az tart vissza,hogy lehet,hogy mashol se lenne jobb a legkor,csoborbol vodorbe nem akarnek kerulni.

Meg egyenlore kitartok,aztan meglatjuk.

2017. nov. 24. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!