Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy szakmával érettségi...

Egy szakmával érettségi nélkül el lehet helyezkedni belföldön illetve külföldön, úgy, hogy ne rosszul éljek?

Figyelt kérdés

Asztalos szakmám van ( sajnos sokmindent még nem tudok benne) és most érettségis osztályba járok.



Ez az osztály rossz,ezért félévkor el fogok menni esti gimnáziumba,de ott csak heti nap van ezért az sem biztos,hogy sikerül.



Az asztalos szakmámat úgy szereztem,hogy nagyon sokat foglalkoztam vele és tényleg érdekelt,de a mostani már nem. :/


Ha mondjuk nem lenne érettségim,egy asztalos szakmával,3 év tapasztalattal (3 év,mert a gyakorlaton kívül dolgoztam is műhelyben) tudnék magammal kezdeni valamit esetleg külföldön is? Tudok angolul beszélni.



Köszönöm a tanácsokat.


18 éves vagyok.


2017. nov. 29. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az érettségit próbáld meg, mert ha később mégiscsak szeretnél valamit tanulni, csak arra tudsz építkezni. Hogy külföldön tudsz-e kezdeni magaddal valamit, itt nem tudjuk megmondani, ha talpraesett vagy és bátor, akkor igen. Ha külföldre mész, légy óvatos, sajnos szeretik a kétkezi munkásokat kihasználni.
2017. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!