Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért haragudtak meg állásinte...

Miért haragudtak meg állásinterjún mert rákérdeztem mennyi a medián a bérek terén-átlag helyett?

Figyelt kérdés

Állásinterjúkon voltam, és az egyiken a HR-es díszliba meg a dicső főnöke arról magyarázott milyen jó cég ez mert itt náluk 250.00 az átlagbér.

És én visszakérdeztem: az átlag lehet hogy ennyi na és mennyi a medián? Azt mondják meg, ne az átlagot.

Volt nagy hümmöggés meg öööözés, aztán hamarosan némileg „fagyosabb“ légkörben vége lett az interjúnak azzal hogy „majd értesítjük“.


Miért haragudtak meg rám azért mert a mediánbért kérdeztem és nem a semmitmondó átlagbért?

A mediánbér az már valami. Az el is árul valamit a cégről.

De az átlag amiben benne van a főnökség meg a vezetés horror bére is miközben átlagjulika meg kapja a nettó 100-at. Hagyjuk már!


2017. dec. 10. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Legközelebb szerintem ne tegyél fel olyan kérdést amit tudsz.


Mert jól láthatóan értelmes vagy, tudod magadtól is hogy csak cukrozni akarják az igazságot.

Csak a temperamentumod miatt valószínűleg az ő szájukból akarnád hallani, ahogy kimondják hogy "Igen, 10-ből 9 dolgozónk minimálbéren rohad".

Amit megértek, az én igazságérzetem is ezt követelné meg.

De tudod te is, a főnök nyilván már nem is sorolja magát egy fajba veled, mióta megvette a legalább 9 számjegyes ingatlanját. A HR-es liba meg az optikai dekoráció szintet képviseli.


Szóval legközelebb elég lesz ha fejben mondod magadnak "Aha, ezek hülyének néznek".

2017. dec. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak egyet kérdeztem volna, hogy nekem mennyit akarnának adni. A többieké nem érdekel, a sajátomból élek. :-)
2017. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ott még nem tartottunk még csak a "petting" zajlott még nem jutottunk el a szexig.
2017. dec. 11. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Márpedig szerintem abból jobban jöttél volna ki. Ez így kötekedésnek hat, az meg nem szimpatikus. Ha viszont azt akarod tudni, hogy te mennyit érnél nekik, azt nem veszik rossz néven, mert normális dolog, hogy az ember tudni akarja, mennyi pénzért alkalmaznák. Miután részükről már előjött a téma, még bunkóságnak sem vehetik, mert nem te hoztad fel.
2017. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindegy halál ellenszenves volt a vonagló affektáló szarjani "főnök" meg a biodíszlet eszesemmi HR -es liba.


El tudom képzelni milyen hely ez kiskirályság.


Voltam már ilyesmi helyen. Mindenki marha jól keres csak a mindenki a főnököt meg a sleppjét jelenti... aki meg ebben nincs benne az meg kapja a nettó semmit.


Kösz nem.

2017. dec. 12. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!