Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki ha csak azért szeretek...

Ciki ha csak azért szeretek túlórázni mert otthon csak unatkoznék?

Figyelt kérdés
Tvzni, gépezni nem szoktam, sorozatok nem érdekelnek, hobbim sincs, az otthoni lét nekem kész szenvedés. Kajacsinálás, házimunka 1-2 óra alatt megvan. Sokan tanácsolták hogy keressek valami hobbit, de semmi sem köt le igazán. Vettem egy motort, letettem a jogsit 1 éve, 3szor ha felültem rá. Utazgattam is sokat a világban egy világjáró barátommal de halálra untam magam, egyedül csak a csajozás része tetszett.
2017. dec. 19. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Te dolgod, kit érdekel?
2017. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a társaság a munkahelyeden, és élvezed azt, amit csinálsz, azzal az égvilágon semmi baj nincs. Szerencsés ember vagy, akinek a munkahelye nem csak szükséges rossz.
2017. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkád leköt és elvagy ott akkor ez a te dolgod.

Volt idő amikor én is csak azért jártam be túlórázni hogy ne otthon kelljen üljek. Akkor a számítógépem rossz volt, internetezni csak telefonon tudtam, de azt sem mindig. Akkor TV csak dísznek volt a kis lakásomba, szolgáltatónál nem fizettem elő mert akkor éppen csak kijöttem a fizumból netet a szomszéd adta wifin keresztül. Meg persze az a kis plusz pénz is ok volt arra hogy túlórázzak.

Mióta eleve jobb állásom lett, és nálunk csak ritkán van túlóra, plusz most hogy máshol lakok, itt van mindenem ami kell, plusz hobbim is van, így csak akkor vállalok el túlórát ha ő nekik kifejezetten az én munkámra van szükségük mert rajtam kívül csak egy kolléga tudja azt amit én, illetve ha kell némi plusz akkor önként vállalok el 1-1 szombatot, vagy maradok bent tovább ha úgy jön ki a dolog.

2017. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig kell dolgozni, míg fiatal vagy. Túlórázz nyugodtan.(persze normális bérért.) Nem egy embert ismerek, aki külföldön 1-2 év alatt megkereste magának a házát. Persze napi akár 14 órát is maszekolt érte, de cserébe volt hogy 2.5 milliót megkeresett egy hónap alatt.
2017. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a munkád egyben a hobbid is, és ez pedig a lehető legjobb dolog a világon:) szóval nem, nincs semmi baj ezzel, amíg élvezed, amit csinálsz.
2017. dec. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Hát, szerintem marha gáz, ha valakit nem érdekel semmi, de ha neked így jó, akkor minden rendben.
2017. dec. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Hát tényleg sokfélék vagyunk. El nem tudom képzelni, hogy lehet unatkozni. így is olyan állati rövid az élet és a töredéke sem fér bele annak, amiket csinálni szeretnék. Szerintem ez kamu kérdés, annyira hihetetlen.
2017. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezért vállalkozok
2017. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is sokszor voltam már így.


Van 1-2 munkatársam, akik folyton azt kérdezik miért vagyok bent, miért nem megyek már haza, miért csak a munka. Persze ha van programom az más. De sok esetben, 90%-ban csak hazaérek, ledöglök a gép elé és vége a napnak.


De van olyan munkatársam is akinek család, 3 gyerek, feleség. És teljesen jól megvan azzal hogy estig ott ül, hazamegy közös vacsora, reggel viszi a gyereket suliba és meló.

2017. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Nen tudom irigyeljelek-é vagy sajnáljalak. Végülis az a része jó, hogy szereted a munkádat.
2017. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!