Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezt komolyan hogyan tehetik meg?

Ezt komolyan hogyan tehetik meg?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen nem akarnak elengedni senkit ( a nyalizósokon, családtag) nélkül senkit. Volt aki egy héttel korábban szólt. Egy napot szeretett volna ügyintézés miatt. Erre azonnal kirúgták. Persze vissza vették mert fontos munkát végez. Van aki fél napra kéreckedett el mert beteg a párja. Megtiltották neki. Pedig egész évben sose hiányzott. Az a családtag aki ott van, bármikor lelécelhet akár egy egész hétre meg amikor akar és így is teljes fizut kap. Pedig nincs több szabadsága kiosztva. Múltkor az egyik srác beteg lett és attol félt nem engedik el orvoshoz. Komolyan vannak ilyen munkáltatók? Jogilag ezt megtehetik?
2017. dec. 19. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én felmondanék, téged mi akadályoz ebben kérdező? Mondj fel, keress egy másik munkahelyet és élj boldogan.
2017. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetik meg, de nyilván ez valami ócska munkahely ahol olyan embereket dolgoztatnak akikkel bármit meg lehet csinálni - és meg is csinálják.

Gondolom biztonsági őr állás, feketén.

2017. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A flegma válaszolók is valami csókosok lehetnek, akiknek gőzük nincs, milyen nemcsókosként dolgozni pfff.
2017. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi sem akadályoz meg hogy beadd a papírjaid és keress neten másik munkahelyet.


Ha nem tetszik a melóhely akkor le kell lépni, szólsz főnöknek hogy holnap nem jössz és kalap kabát.


Ja valamennyire ide tartozik hogy nekem volt olyan hogy 10:00-kor beültem az autóba azt hazamentem, mondom csá. Utána egy email-t azért küldtem nekik, visszamentem a papírokért és a pénzemért, azóta nem is hallottam róluk. :D

2017. dec. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akinek nincs más lehetősége, azzal meg tudják tenni, akinek van, azzal nem.
2017. dec. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!