Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megloptak és átvertek vagy én...

Megloptak és átvertek vagy én hibázhattam?

Figyelt kérdés

Diákmunkásként dolgozom 1 hete a tesconál pénztárban..eddig vagy többletem volt vagy pedig nullás voltam.Ma leszámoltam a kasszát,a vezetőség átszámolta lezártam a kasszát mert engedélyt kaptam rá majd azt mondták menjek átöltözni addig gépben is meglesnek mindent..mire visszajöttem a kasszámban egy "kollegina" számolgatott amit már egyszer átszámoltunk..a másik pedig a géphez menve közölte hogy hiányzik 10 ezer...ma nem bakiztam én úgy érzem,teljesen elképzelhetetlennek tartottam mikor ezt mondták nekem..az itthoniakkal próbáltuk kilogikázni hogyan ronthattam hogy pont kereken ennyi hiányozzon..de valahogy előkerült hogy lehet ők vettek el belőle még én öltöztem.

Talán már késő bánat,de nagyon nyomaszt..megeshet hogy én hibáztam vagy tényleg ők loptak ki egyet belőle és másnap reklamáljak ezügyben?



2017. dec. 29. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Huh, Te szegény!

Nyáron a lányom diákmunkázott, pénztáros volt a Sparban, egyszer kerek 1000 Ft hiánya volt, de szerencsére megtalálták a kollégákkal együtt a földre leesett ezrest.

Nem lehet, hogy elszámolta a kolléganőd, vagy nálad is leesett egy tízezres?

A lopáshoz: nincsenek bekamerázva a pénztárak?

Drukkolok, hogy meglegyen a pénz!

2017. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ragaszkodj a kamerázáshoz, de vigyázni kell, ha megvádolsz valakit. Nehéz ilyen helyzetet kezelni.
2017. dec. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért, levonták a fizudból?

Amúgy elképzelhető, hogy kilopták, volt már ilyenre példa. Pont a diákok kasszájával szokták ezt csinálni.

2017. dec. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es válaszolóval kell egyet értenem. És a vádolással annyi hogy ne úgy mond hogy "Akkor ők lopták ki" pusztán ahoz ragaszkodj hogy te nem hibáztál, és ezért ragaszkodj a kamerafelvételhez.

Én 3 napig melóztam diákmunkán a tescónál. A fogarasi úton, már lassan 2 éve. Mentek a szemétkedések rendesen akkor is. Ott hagytam a fenébe. Most kevesebbet keresek, de milliószor kiegyensúlyozottabb vagyok az új munkahelyemen.

2017. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad. Durván megloptak.

Nem is számolhatnák újra ha nem vagy jelen. Menj a diákszövetkezet jogi képviselőjéhez. Ez nonszensz. Kamerafelvételnek kell lennie.

Átszámoltad és lezártad a kasszát mielőtt ez történt? Akkor amúgy sincs miről beszélni. Ha le lett számolva és lezárva akkor onnan nem a te dolgod. Ha 2 héttel utána hiányzik valami akkor is téged vesznek elő?

Ezt ne hagyd annyiban. Hagyd ott azt a redva helyet, és menjél jogi képviselőhöz.


De alapvetően ha le lett zárva a kassza akkor ne turkáljon ott. Akkor onnan bármit elemel akkor ő lopott. Ne hagyd magad. Nem ér ez a redva hely annyit. Ha hagyod akkor legközelebb is eljátsszák veled.

2017. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!