Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondó papírok?

Felmondó papírok?

Figyelt kérdés
Ha felmondok (még próbaidő alatt) milyen papírokat kell kapnom a cégtől? Pl. arról kapok valamit, hogy a még ki nem fizetett tárgyhóban hány napot dolgoztam le?

2018. jan. 9. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs még ki nem fizetett.

A kilépő dolgozóval (tökmind1, hogy próbaidős-e) az utolsó munkanapJÁN el kell számolni.

Hogy hány napot dolgoztál egy adott hónapban nemnagyon lesz leírva sehol (minekis?), de elszámolást kell kapnod.

2018. jan. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Munkaviszony kezdete és vége rajta van a papíron, tehát ha ma mondasz fel, akkor a mai lesz az utolsó napod, függetlenül attól, hogy még nincs kifizetve.
2018. jan. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy pl. penteken felmondok, akkor ugye meg tartoznak a januari fizetessel. Errol kapok-e valamit? Vagy ez benne van az elszamolo papirokon?

Azt olvastam, hogy 5 napon belul kell kiutalniuk a meg ki nem fizetett penzt.

2018. jan. 9. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 5 napról tudok kiutalás terén. Az mindegy, hogy próbaidős vagy, munkaviszony megszűnés esetén ugyanazokat kell kiadniuk, mint mondjuk 6 év munkaviszony után:

- Igazolás munkaviszony megszűnéséről

- Járulék igazolás

- Adó igazolás

- TB kiskönyv (rózsaszín)

- Elszámoló lap

- igazolás tartozásról

2018. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!