Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Így akar nyomulni a főnököm?...

Így akar nyomulni a főnököm? Vagy csak ködös volt a feje?

Figyelt kérdés
Tehnap este ünnepeltük a főnök születésnapját (60), akivel eddig csak a felvételi interjún találkoztam. Viszont most, (én 20 éves) többször is megtáncoltatott, magához szorított, a fejét a fejemhez “tette”, folyton beszélt, mondta mennyire szép és elbűvölő vagyok. Vajon most mire gondoljak? Ez durva vagy csak nekem tűnik így a nagy korkülönbség miatt? Vagy tényleg nyomulni akar? Amúgy ő egy nagyon komoly ember, mindenki tartja a három lépés távolságot tőle... most meg hirtelen megnyílt, s mesélte az életét... Normális ez?

2018. jan. 25. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen volt a feje??? Mata részeg lehetett.
2018. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt részeg teljesen. Éreztem a száján hogy alkohol szaga volt, erősen, de beszélni rendesen beszélt, mármint nem botladozott a nyelve.
2018. jan. 25. 12:18
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Még ha részeg is volt ez tipikus zaklatás , ha csak te is így akartad.


Persze ebböl most nem kell nagy dologot csinálond, de én tartanám a 6 lépés távolságot...

2018. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nagyon volt mit tennem. Az asztalhoz jött és kézen fogva vezetett a tánc parkettre
2018. jan. 25. 12:25
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

De, van mit tenned: fogod és otthagyod. Nem kötelező táncolni senkivel ha nem akarsz.

Amúgy ez NEM zaklatás. Ne nevettessétek már ki magatokat ezzel a dumával, csak mert most ez a divat.

2018. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van. Minek mentél vele táncolni?
2018. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért? Azért mert a főnököm, s azért is mert minden nővel táncolt egyet.. velem viszont többször is. Ti hogy mondanának meg a szigorú főnöknek, hogy köszi de

Most nem? Amúgy sem lehet vissza utasítani, mert nem érdekli, akkor is visz magával

2018. jan. 25. 12:59
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Tulajdonképpen mi a kérdés? Nyomult, de ez még nem zaklatás. Bár ha akarod, akkor kiírhatod, hogy "metoo", csakhogy te trendi legyél.
2018. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol csodákra képes. Nem kell ahhoz részegnek lenni.
2018. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A főnök be volt piálva, oldódtak a gátlásai, valszeg bejössz neki, és nyomult egy kicsit. Nem gondolnám, hogy emiatt attól kellene tartanod, hogy holnap rád ugrik az irodában. Valszeg ködösen emlékszik csak rá, és ha emlékszik is, inkább már bánja...

Neked kell innentől kezdve észnél lenned. Legközelebb közlöd, hogy elfáradtál és nem táncolsz... Nem, most nem szeretnél vele kettesben lenni... HA esetleg ilyesmire sor kerülne újra. Nyilvánvalóan tetszel neki. Ha gerinces pasas, nem fog józanul is próbálkozni. Viszont ha nem az, akkor legyél észnél, és néha igenis erélyesnek kell lenni, a főnökkel szemben is.

2018. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!