Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mihez kezdjek a főnökömmel?

Mihez kezdjek a főnökömmel?

Figyelt kérdés
Az új főnökkel szinte egyszerre kerültünk a céghez. Ismerkedtünk a munkával és egymással is, kicsit döcögősen indult, a különböző mentalitásunk miatt, de mire kialakult a összhang. Neki van valakije nem olyan régóta, nekem ott a család. Kimondottan nyomul, nem egyszer vettem már észre, hogy munka közben figyel, amikor rápillantok, elmosolyodik és kérdez valami hülyeséget. Évekig volt előtte olyan pozícióban, hogy a testbeszédet simán leveszi. Nem szeretnék vele semmilyen kapcsolatot a munkán kívül, és szeretném leszerelni, de néha annyira összezavar, hogy nem tudok figyelni minden mozdulatomra, és akarva akaratlan elárulom, hogy Ő sem közömbös. De ez csak fellángolás, majd elmúlik?

2018. jan. 28. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem tartózkodj! Ha boldog családi életet élsz akkor meg főként! Nem hiányzik neked a kaland.
2018. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van párod, gyereked akkor ne kockáztass.Nem éri meg. Kivéve ha rossz házasságban élsz. Akkor ki tudja, lehet ő lesz az igazi, akivel boldog lehetnél.De egy kis kalandért nem szabad.

Szerintem beszélj vele komolyan.Hagyja abba a nyomulást, téged nem érdekel, van családod.Mindketten a munkára koncentráljatok, te így nem akarsz dolgozni és nem tudsz.

Ha nem érti, újra elmondod.

Ha mégse hagyja abba, az már munkahelyi zaklatás, ő a főnök. Mondd meg, feljelented.

Ha ellehetetleníti a munkádat, két dolgot tehetsz: Feljelented vagy más munkát keresel.

2018. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy sem normális a főnök-beosztott viszony. Láttam olyat, akik a munkahelyi stresszt így kezelik, a csaj lekezeli a srácot, a srác meg védi a s*ggét a munkahelyen, mindenki jól jár. Félelemből szexelni....
2018. febr. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!