Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bizonyos céges buszjáratokon...

Bizonyos céges buszjáratokon miért kell a belépőkártyát lehúzni felszálláskor?

Figyelt kérdés
Mit akarnak ezzel ellenőrizni?
2018. febr. 5. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ellenőrizzék, hogy tényleg annál a cégnél dolgozol-e?
2018. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ezen kívül? Például, ha én lakok X városban és a barátnőm Y városban és én úgy döntök, hogy céges busszal utazok el hozzá (mert van céges járat oda is), akkor nekem azért szólnak, mert másik járatát veszem igénybe a cégnek?
2018. febr. 5. 11:51
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy az emberek ne így akarják megspórolni a volánbusz árát.
2018. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen...a céges busz nem arra van hogy barátnőzni utazgass kvázi ingyen, hanem a munkába járást biztosítja...ne használd magán célra, mert gondod lehet belőle
2018. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen barátnőmnél is alszok tehát onnan is járok dolgozni, kvázi arra használom a járatot amire való.
2018. febr. 5. 12:17
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodtól mész vele munkába, akkor igen. De ha a te házadtól az ő házáig, akkor nem.
2018. febr. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És azt figyelik külön a cégnél, hogy ki melyik járattal utazott az adott hónapban? Vagy csak azért kell lehúzni a kártyát, hogy azt lássak a cégnél dolgozok-e?
2018. febr. 5. 12:23
 8/17 BlackSword ***** válasza:
89%
Sétálj be a hr irodába és ott tedd fel a kérdést...
2018. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem sétálok be. Itt tettem fel a kérdést amihez neked semmi közöd.
2018. febr. 5. 13:46
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ilyet meg nem hallottam.


De ha belegondolsz jogos, mert nem tudom h mi a neve most, de munkahelyi balesetnek veszik, ha tortenik azzal a busszal vmi, es 100%-os tappenzt kell adniuk ez esetben. Ha te nem a sajat buszodra szallsz, akkor ez nem biztos, h olyan egyertelmu dolog, de tenyleg beszeld meg vmelyik aktatologatoval. :)

2018. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!