Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ismertek vezető pozícióban...

Ismertek vezető pozícióban dolgozó nőt csuklótetoválással?

Figyelt kérdés
Vagy bármi más, látható helyen. De igazi pozícióban, nem ilyen McDonald’sban “manager” meg ilyen tinglitangli munkák, hanem ügyvéd, orvos, cégeknél minimum középvezető. Személyes ismeretségre gondolom, nem ilyen “unokatesóm látott már valahol és ő mesélte”. :)
2018. márc. 1. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2018. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én közvetlen felettesemnek van egy a csuklóján, nagy multicégnél középvezető. Korábban banknál dolgoztam, több felsővezetőnek, igazgatónak volt telikaros tetoválása például.
2018. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rengeteget ismerek. Szerintem ma már ezt nem nagyon nézik. Legalábbis amíg nem arcon van.
2018. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, egy végtelen jel van a csuklóján. Multi, felsővezető.

Ez még belefér, de ha ennyire parázol miatta akkor inkább ne is csináltasd meg..

2018. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, mert az ilyen nők már általában verik a 35-45 éves korhatárt, és sablonos sznob mindegyik, kis kosztüm, naponta más fülbevaló stb

Az ilyeneken eleve hülyén is mutatna bármilyen tetkó, mert túl befeszültnek tűnnek.


De egyébként nem tudom miért vagy erre kíváncsi? vagy Te akarsz lenni az első ilyen nő?

2018. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem ciki a látható tetkó ilyen körökben.
2018. márc. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"ilyen McDonald’sban “manager” meg ilyen tinglitangli munkák, "


áruld már el nekem az orvos az miért komolyabb mint amit leírtál?


Eleve mi az hogy rendes manager meg hogy tingli tangli manager?


Ez tiszta hülyeség ne haragudj már.

2018. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

“"ilyen McDonald’sban “manager” meg ilyen tinglitangli munkák, "

áruld már el nekem az orvos az miért komolyabb mint amit leírtál?


A mekiben a managerség azt jelenti, hogy ugyanúgy beállsz a pultba kasszázni, ha sokan vannak. Tudom, csináltam diákmunkásként, köze nincs a valódi cégvezetéshez. Hogy ennél egy orvos miért komolyabb, ne már. A gyorsétteremben nem válogatsz, hogy kitől kéred ki a burgeredet, a magánorvosodat talán jobban vagy kevésbé gondolod komolynak, megbízhatónak, ha látható tetoválása van. Csak példának írtam amúgy, írhattam volna bankban dolgozó, csak privát ügyfelekkel foglalkozó pénzügyi szakembert is.

2018. márc. 1. 20:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor velem van a gond én nem látom a nagy különbséget.
2018. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!