Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudtok ilyen hostess ügynökséget?

Tudtok ilyen hostess ügynökséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :) A következől lenne a kérdésem:

20 éves lány vagyok, hostesskedtem már korábban, és sokat dolgoztam emberekkel.

A múltkor beszélgettünk, és előkerült egy olyan téma, hogy “fehérneműs hostessedés”. Azon gondolkodtam, hogy én akár vállalnék is ilyet, nem vagyok szégyenlős, és gondolom jobban is fizet... Nem tudom van e ilyen, de pl fehérneműs, topless, esetleg akár meztelen felszolgálásra gondoltam, de testiség, tehát hogy tapizzanak, v még több semmilyen esetben nem fér bele, és azt sem akarom, hogy nyoma maradjon bármilyen fotón vagy stb. Az lenne a kérdésem, hogy tud e valaki ilyesmi lehetőségről, dolgozott e valaki ilyesmi területen.

Az értelmes válaszokat köszönöm, ítélkezők kíméljenek.



2018. márc. 11. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Biztos lehetsz benne ha fehérneműben, vagy pucéran "szolgálsz fel" e fog tévedni a pasik keze. Végül is ezért kapsz több pénzt.
2018. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Biztos hogy van, de nem tudom hol. Viszont megduplázhatod a bevételt ha a munkahelyedre a FakeTaxi-val mész..

méghogy itélkezők kíméljenek. Te akarsz abból megélni, hogy mutogatod a tested és semmi hasznosat nem csinálsz, nekem jogom van a véleményemhez és szabadon leírhatom ide, ha te már szabadon kérdezhetsz. Ez egy ilyen oldal :)

2018. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudok ilyen melót, ha érdekel, dobj ez üzit.
2018. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! 1.: azért bízom benne, hogy van ilyen, mert ha jól tudom, csomó olyan night-club van, ahol lányok táncolnak lenge öltözetben, de nem lehet hozzájuk érni. Én táncolni nem tudok jól, de ezért gondoltam, hogy csak van hasonló hostess munka. 2.: nyilván nem megyek fake-taxival, mivel írtam, h sem a testi kontaktus, sem a rögzítés nem fér bele... és az sem igaz, h nem dolgoznék, ugyanúgy dolgoznék mint máshol, de csinos vagyok és fiatal, nem zavar, h néznek, miért ne kapnék érte többet?

Más válaszokat is szívesen veszek akár privátban is! :)

2018. márc. 11. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak klubok ahol ELVILEG nem lehet a lányokhoz érni. Aztán merjenek csak szólni hogy az akaratuk ellenére történt.
2018. márc. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
livejasmin
2018. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!