Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy rendőr ellop vmit és...

Ha egy rendőr ellop vmit és aztán letartóztatja magát akkor lecsukják vagy megdicsérik?

Figyelt kérdés
Szerintem megdicsérik mert elkapott egy bűnözőt.
2018. márc. 17. 14:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Már akinek, én most is dolgozni megyek. :D
2018. márc. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Úgy értem, az iskolás gyerekeknek. Ők már egy sima kéznapos hétvége vasárnap estéjén képesek unatkozni. Látod, most meg mi van..
2018. márc. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jaja, egyetértek, de valahol a szülők hibája. Vagy adjanak házi munkát az unatkozó gyereknek, vagy ellenőrizze, hogy rendesen megtanult-e holnapra, adjon könyvet a kezébe, üljenek le társasozni, társalogni.
2018. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
Ááá nem, azt nem. A szülők még inkább fájlalják a hosszú hétvégéket, mert olyankor a gyerek otthon rontja a levegőt, pesig sokkal jobb, ha suliban van, a tanárok majd kínlódnak velük. Tapasztalat...:)
2018. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem kértem, hogy elemezzétek ki, hogy unatkozok-e!
2018. márc. 19. 14:43
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem elemeztük, csak megállapítottuk. :)
2018. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én pedig megállapítottam, hogy ti is eléggé unatkozhattok ha nincs jobb dolgotok, mint gyakorikérdéseken egy gyereket csesztetni. ;)
2018. márc. 20. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!