Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Costa kavezoban dolgozom...

A Costa kavezoban dolgozom tobb mint egy honapja. Hogyan oldjam mèg okosan?

Figyelt kérdés
Ide oda teszegetnek hazudgalnak igergetnek es szerettem vna egy fix csapathoz tartozni ..erre nem ezt kaptam.es fel eves szerzodest irtam ala es tegnap kimertem nyilvanitani a velemenyemet es azonnal el tettek onnan es ha megkerdezem oket nem valaszolnak vagy hazudni. Hnap be fogok menni es szepen elmondok mindent nekik es kerni fogom h bontsuk fel minel elobb a szerzodest .akkor van a bibi ha nem mennek bele
2018. márc. 21. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi időd van még amég lejár a szerződés?
2018. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Jesszus még írni sem tudsz rendesen. Bocsii.
2018. márc. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hazudgálnak". Mi ez, a Mónika show?


Egyébként ha aláírtál egy határozott idejű munkaszerződést és valóban ÖNHIBÁDON KÍVÜL olyanok veled amilyenek, akkor én betegszabadságra mennék párszor. De csak ha úgy érzed, hogy mindent megteszel azért, hogy ne utáljanak ki és a munkába is 100%-ot teszel bele.

2018. márc. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!