Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudtok esetleg jól fizető...

Tudtok esetleg jól fizető nyári diákmunkát, Balaton környékén esetleg vagy ahol biztosítva van a szállás?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és egyetemre szeretnék spórolni leginkább, és érdeklődtem már diákszervezetnél, de egyenlőre nincs semmi és az az érzésem, hogy elfogják kapkodni a jól fizető állásokat. Június közepétől tudnék dolgozni végig, de a legtöbb helyen amit láttam már áprilistól vagy májustól keresnek embereket. Esetleg tudnátok tippeket adni? :)

2018. márc. 26. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve, most fogom megkapni a középfokú angol nyelvvizsgámat következő hónapban, külföldi munka is érdekelne, amennyiben megbízható. :)
2018. márc. 26. 16:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szövetkezeten keresztül is mehetsz a vendéglátásba is, pl határozott szerződéssel, igaz dolgozol látastól vakulásig,viszont a pénz nem rossz, ha nem kenyérre kell. Ha nincsenek nagy igényeid szállás is megoldható. Vaaagy ha ki nézel egy helyet, ahol dolgoztatnának, de nincs szerződése szövetkezettel érdemes ajánlani nekik, hogy szerződjenek , mivel akkor csak szjat kell fizetni a többi járulékot nem, ők akkor a diákszövetkezetnek fizetnek, a szövetkezet meg neked.

Vagy nyomtató feketén zsebbe is, csak akkor nincs ami megvédjen , ha nem kapod meg a pénzed.

2018. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz, de tudom, h szövetkezet nélkül is mehetek dolgozni. De a kérdésem arra irányul, hogy tudtok-e ajánlani jól fizető diákmunkát/munkát.
2018. márc. 28. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyári táborokat ajánlanék, azok még időtöltésnek sem rosszak, bár legtöbbször kell valami speciális terület amiben jó vagy. Nyelvek, kézműves táborok, sport, programozás, stb.
2018. ápr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2018. ápr. 23. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!